تعهدات موسسه آموزشی تحقیقاتی آریال

دکتر فرشید قنبرپور

فرشید قنبرپور-03
2032526 610

شاید وقتی صحبت از تعهدات یک موسسه آموزشی پیش می آید ،متاسفانه بسیاری از افراد بسراغ جمله تکراری و تا حدودی سخیف “بازگشت وجه ” می روند.

ولی تعهد قبل از آنکه یک عمل باشد ، یک اعتقاد است ، یک باور قبلی و از همه مهمتر یک حس احترام در مقابل مشتری است.زیرا از دیدگاه ما تعهد ما ،پیش از هر چیز ،یک تعهد قلبی و یک احترام به اعتمادی ست، که شما به برند “آریال” کرده اید .

یک احترام است و یک ارزش ، برای زمانی که شما برای وقت گذاشتن در دوره های آموزشی موسسه آریال می گذارید است .

و البته پس از همه این ها ما برای هر کدام از محصولات آموزشی امان ،تعهدات خاص خودش را طراحی نموده و در زمان برگزاری کمپین تبلیغاتی آن محصول اعلام می گردد.

و البته دلیل و منطق این تنوع تعهد بخاطر میزان کیفیت و استاد مدرس و همچنین میزان اثربخشی و هزینه های مترتب بر آن محصول می باشد.چ

از آن مهمتر آن است که ما در کشوری مسلمان ، با سابقه و پیشینه ای به بلندای بسیار پر افتخار هستیم ،پس بر خود بعنوان یک خدمتگزار مسلمان و شیعه واجب می دانیم که برای زمان ، انرژی و هزینه ای که شما در ازای تهیه آموزش هایتان از موسسه آریال تقبل می نمایید، آنچنان ارزشی قائل باشیم که ، اجازه ندهیم شما  از خرید هیچکدام  از پکیج ها و محصولات آموزشی این موسسه پشیمان شوید.

به هر حال اول اینکه ما مسلمان هستیم

دوم اینکه شیعه هستیم

و سوم اینکه یک ایرانی هستیم

پس حسب این سه پرچم پرافتخار،نه دین امان،نه فرهنگ امان و نه اخلاق و وجدانمان اجازه نمی دهد که محصولی بی کیفیت یا حتی کم کیفیت را برای شما دوست عزیز تهیه نماییم.

در پایان باید بگوییم که :

انشالله در این راه ،با توکل بر پروردگار و تلاش و پشتکار کارشناسان موسسه آریال بتوانیم در مقابل جوانان و هموطنان کشور عزیزمان ایران روسفید و سربلند بیرون بیاییم.

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید

09912511586