درباره سایت موسسه تضمینی موفقیت آریال

این سایت حرفه ای ترین سایت موفقیت در زمینه تضمینی موفقیت شما است که سالهاست با تکنیک فوق حرفه ای HVP دانشجویان بسیاری ، توانسته اند اهداف ، آرزوها و رویاهایشان را در کمترین زمان ممکن محقق سازند.

اگر شما الان در این سایت هستید ، بدانید که این یک اتفاق نیست
بلکه نشانه ایست از طرف خالق جهان هستی و کائنات ، که شما را برای تحقق رویاهایتان به این سایت سوق داده است .
بنابراین حضور خود را در این سایت به فال نیک گرفته و از کائنات و از پروردگار خود برای این هدایت ، سپاسگزار باشید.

مطمئن باشید و ایمان داشته باشید ، خدایی که شما را تا اینجا هدایت و راهنمایی نموده است ، بقیه مسیر را نیز در کنار شما باقی خواهد ماند .بی دلیل که شما در این موقعیت و در این شرایط زندگیتان به بزرگترین سایت تضمینی موفقیت ایران یعنی موسسه آموزشی – تحقیقاتی آریال رهنمون شده اید .

همین الان از ته قلب خداوند را سپاسگزار باشید که در تک تک ثانیه ها عمرتان ، شما را تنها نمی گذارد.

ما در موسسه آموزشی – تحقیقاتی آریال پس از 21 سال تجربه و سابقه درخشان در ایران ، امروز در جایگاهی قرار داریم که ، با افتخار می توانیم ادعا کنیم که بسیاری از انسان های موفقی که امروزه در کشور به عنوان چهره های موفق کشور در همه حوزه های : ورزشی ، تحصیلی و دانشگاهی ، کسب و کار و بیزینس ، زندگی اجتماعی ، عشق و عاشقی ، موفقیت های فردی در فضای مجازی و …..
همه و همه از دانشجویان موسسه آموزشی – تحقیقاتی آریال بوده اند .

افتخار ما همراهی شما دوست عزیز از لحظه شروع و حرکت خود برای اهدافتان ، تا لحظه تحقق رویاهایتان ، در کنار شما بودن است .

تعهدی که کمتر در کشور ، یا حداقل در میان موسسات آموزشی به چشم می خورد . و این همان نقطه قدرت و قله افتخارات ما در موسسه آریال است که تا لحظه تحقق رویاهای شما ، شما را تنها نخواهیم گذاشت .

هرگونه خرید یا تهیه هرگونه محصول آموزشی از موسسه آریال ، شروع یک تعهد افتخارآمیز از سوی ما ، و درخشش ستاره ای در آسمان شبکه دوستان موفق در همه این سالها می باشد.

امروز شما دوست عزیز ، حضورتان را شاید بشکل اتفاقی در این سایت و موسسه یافته اید ، اما مطمئن باشید که از اینجا به بعد دیگر این تصمیم شما است که می تواند ضامن موفقیتتان در مسیر تحقق رویاهایتان باشد.

پس بیایید ، شما نیز همانند بسیاری از دوستان موفقی که شروع کارشان از یک شب یا در یک لحظه ای ، بطور اتفاقی با زدن لینک سایت آریال ، استارت زده شد ، ولی هم اکنون بخشی از شبکه قدرتمند آریالی های عزیز ایران زمین محسوب می شوند و عده زیادی از آنها نیز جزء همکاران ما در حوزه های مختلف می باشند ، شما نیز بیایید و حضورتان را در سایت آریال قدرتمندانه ،و با گرفتن یک تصمیم ادامه دهید

شاید بپرسید چگونه ؟؟
پیشنهاد برتر ما به شما دوست عزیز حضور در دوره کوچینگ تضمینی موفقیت است .

برای اطلاع بیشتر از این دوره شما را به صفحه ویژه این دوره دعوت می نماییم.

کوچینگ فردی

درباره موسسه تضمینی موفقیت آریال

 

در طی دو دهه فعالیت های خود، محتواهای آموزشی استاندارد برای افراد حقیقی و سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین شخصیت های حقوقی، تولید کرده است.

تمرکز اصلی فعالیت های آریال بر طراحی از صفر تا صد راه اندازی کسب و کارها و بیزینس ها ، برای افراد، همچنین آموزشهای تخصصی مدیریتی و روانشناسی برای مدیران ارشد سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بشکل تخصصی بوده است.

همچنین حسب درخواست ،سازمانها و شرکت و اشخاص دوره های اختصاصی مربوطه نیز برگزار می نماید.

سالها مشاوره و تجربه آموزش های فردی و سازمانی  موسسه ما را آنچنان در مسیر خود متبحر نموده است که تا کنون افراد و انسان های زیادی که در مشاغل کلیدی سازمانی دارای پست های بسیار حساس بوده و چه انسان هایی که هنوز هیچ شغلی را برای خود ایجاد ننموده اند برای همه اقشار مختلف آموزش های تخصصی طراحی و تولید می نماید.

با توجه به سابقه آموزشی خود متوجه نیازهای واقعی این افراد و کسانیکه تصمیم به طی نمودن مسیر موفقیت را دارند شده ایم و به همین دلیل در دوره های خود با اطمینان اعلام می نماییم که اگر کسی در دوره های آموزشی این موسسه شرکت نموده (بشرط آنکه همه تمرینات آموزشی دوره را رعایت نموده و نکته های آنرا رعایت کرده باشند ) و در پایان دوره آموزشی احساس بی اثر بودن آن آموزش را داشته اند

این موسسه با کمال میل همه هزینه های آن آموزش مورد نظر را به ایشان مسترد خواهد نمود.

رسالت و اهداف موسسه تضمینی موفقیت آریال

موسسه توسعه اندیشه های نوین سهند ( آریال) حسب تجربه بسیار بالا و رضایت مشتریان گذشته خود در دوره های آموزشی و مشاوره های حضوری و تلفنی همچنین با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده، با مدیریت استاد فرشید قنبرپور ، کسی که در عمل ثابت کرده است با وجود همه محدودیت‌های ظاهری که آدم‌ها معمولا آنها را برای پیشرفت نکردنشان بهانه می‌کنند، به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کرد با تعهد و مسئولیتی زبان زد تا آخرین لحظه تحقق اهداف شما در کنار شما باقی خواهد ماند و پاسخگوی همه سئوالات و ابهامات ذهنی شما خواهد بود..

موسسه توسعه اندیشه های نوین سهند ( آریال)  با مدیریت استاد فرشید قنبرپور (مبتکر و طراح  HVP-T )اهداف ذیل را برای شما دنبال می نماید :

  • چگونه در شغل فعلی خود در سازمان و شرکتی که استخدام شده ایم ترقی نماییم ؟
  • چگونه برای خود بیزینس و کسب و کاری را راه اندازی نماییم ؟
  • چگونه دانش و مهارت های گذشته خود را برای رسیدن به اهدف جدید خود مدیریت کنیم ؟
  • مدیریت دانش های فردی را به شما دوستان آموزش خواهد داد.
  • مدیریت دانش را در سازمان ها آموزش خواهد داد.
  • هرگونه دوره آموزشی / همایش / سمینار که در راستای تحقق اهدف خود نیاز دارید برای شما دوستان برگزار خواهد نمود
  • کمک به دوستان و علاقمندان به موفقیت در طراحی نقشه راه موفقیت و هدفگذاری مسیر تا رسیدن به هدف نهایی و تحقق واقعی رویاهای شخصی و سازمانی شما عزیزان

شماره تماس و هماهنگی مشاوره با موسسه موفقیت آریال :

09912511586

همچنین می توانید از طریق ایمیل زیر با موسسه توسعه اندیشه های نوین سهند ( آریال) در ارتباط باشید:

farshidghanbarpoor@gmail.com

شما می توانید سوالات یا موضوعات مربوط به مسائل فنی وب سایت را از طریق این ایمیل با ما مطرح و آنها را حل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید