self development coaching 1

هدف آموزش کوچینگ فردی، به حداکثر رساندن پتانسیل‌های شما عزیزان است که به دنبال تغییر دادن برخی از جنبه‌های زندگی شخصی یا شغلی خود هستید؟ کوچ فردی به شما کمک می‌کند تا به اهداف خود و فراتر از آن دست یابید. کوچینگ فردی چیست؟

کوچ فردی  به شما کمک می‌کند تا برای خود اهدافی مشخص کرده و نقاط قوت و فرصت‌های پیش‌رویتان را بهتر بشناسید. در همان حین که رابطه‌تان با مربی و مشاور خودتان عمیق‌تر و اثربخش‌تر می‌شود، مربی در مسیر رشد شما ، به درک عمیق‌تری از شما، ویژگی‌ها و نقاط قوتتان می‌رسد و می‌تواند متوجه شود که بهترین تصمیم و اقدامات شما برای محقق ساختن اهداف اتان چه  چیزهایی هستند.

کوچ فردی با استفاده از استراتژی‌های اثبات شده و برنامه‌ هایی کاملاً اختصاصی به شما کمک می‌کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابید.

مثلا، اگر می‌خواهید بهترین فوتبالیست دنیا شوید، بدون داشتن یک کوچ یا مربی با تجربه نمی‌توانید به این خواسته خود برسید؟ زندگی واقعی خیلی دشوارتر از فوتبال است! بنابراین حضور یک کوچ رشد فردی برای تبدیل شدن رؤیاهای شما به واقعیت لازم و ضروری است.

 

در دنیای امروزی، بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان، مدیران عاملشرکت ها و موسسات ، مدیران اجرایی، کارآفرینان و حتی سیاستمداران موفق دنیا، برای رشد و پیشرفت خود و حرفه‌شان یک مربی یا همان کوچ شخصی دارند. این افراد بلند پرواز و آینده‌ نگر هستند و خوب می‌دانند که موفقیت یک مفهوم ثابت و راکد (استاتیک) نیست: مهم نیست که تا به امروز به چه موفقیت‌ هایی دست یافته‌اید، همیشه این پتانسیل را دارید که موفقیت‌ها و پیروزی‌های بیشتری کسب کنید.

چرا افرادی که به موفقیت‌های بسیاری دست یافته‌اند با یک کوچ فردی کار می‌کنند؟ چون کسی که به اوج موفقیت رسیده، (مهم نیست در چه حوزه‌ای؛ سیاست، ورزش یا تجارت) خوب میداند که هر قدر با استعداد و قدرتمند باشد، نمی‌تواند به تنهایی و بدون کمک دیگران به موفقیت برسد.
چنین افرادی خوب می‌دانند که حضور یک کوچ، حامی و منتور برای رسیدن به بهترین نتایج، لازم و ضروری است؛ و این دقیقاً همان کاری است که یک کوچ شخصی انجام می‌دهد.

افراد موفق با کوچ فردی کار می‌ کنند چون به کم بسنده نمی‌کنند، آن‌ها دنبال موفقیت‌ های بیشتر هستند. چه در زندگی و روابط شخصی چه در دنیای حرفه‌ای و کسب و کارشان و برای تحقق اهدافشان از یک کوچ شخصی یا بیزینس کوچ کمک می‌گیرند.

کوچینگ‌ چیست ؟
.
⭕داشتن مربی شخصی عامل موفقیت افراد به حساب می آید .
وقتی یک مربی داشته باشید شما به این مزیت هایی که در کلیپ عنوان شد برخوردار خواهید شد.🎯
و شما با این روند و بودن دکتر قنبرپور در کنارتان تضمینی به موفقیت و رویاهای خود دست پیدا میکنید😍

🛑 این فرصت را از دست ندهید ❗❗
.
برای اولین بار در ایران مینی دوره کوچینگ موفقیت تضمینی در موسسه آریال برگزار میگردد.

مربی و استاد را تا پایان لحظه تحقق اهداف خود در ۳ ماه کنار خود داشته باشید .🎯
.
🔥موفقیت شما در این دوره ۱۰۰٪ تضمینی است🚩
.
دکتر فرشید قنبرپور با قدرت و افتخار در کنار شما دوست عزیز هست💜🌟
.
🛑این دوره و این فرصت همان چیزی است که سال ها منتظرش بودی و اینبار توسط دکتر قنبرپور این فرصت برای شما مهیاست تا به اهداف و رویاهای خود دست پیدا کنید.🌟🎯

جهت ثبت نام در این دوره شگفت انگیز فقط کافیست با ما تماس بگیرید
۰۹۹۱۲۵۱۱۵۸۶
aryal.ir
ghanbarpoor.com
.
آریال اولین و تنها موسسه تضمین موفقیت با بیش از ۲۱ سال سابقه در ایران