چرا موسسه تضمینی موفقیت آریال را انتخاب کنم

موسسه آموزشی آریال، موسسه ای است که در کنار دوره های آموزشی که برای شما دوستان و عزیزان طراحی نموده است . شما می توانید براحتی با استاد و مدرس باتجربه این دوره ها یعنی دکتر فرشید قنبرپور ارتباط تلفنی یا حضوری برقرار نمایید و نه تنها مشکلات خودتان را حل نمایید بلکه برای ادامه مراحل موفقیت های فردی یا سازمانی خودتان مشاوره و مشورت دریافت نمایید .
( برای رزرو و دریافت مشاوره حضوری یا غیر حضوری در این قسمت تماس با ما کلیک کنید )
شماره تماس جهت دریافت مشاوره و مشورت در هر یک از دروه های آموزشی
09912511586

جهت دریافت وقت مشاوره از دکتر فرشید قنبرپور می توانید با مدیریت برنامه های  09912511586 تماس گرفته ، که پس از اختصاص وقت مشاوره حضوری یا تلفنی (باری عزیزلن شهرستان و راه دور ) ، می توانند در زمان مقرر تماس گرفته و از مشاوره های دکتر استفاده فرمایید.

خیلی ها سوال بزرگ زندگیشان همین است که من نمی دانم برای چه کاری ساخته شده ام! چه در مشاغل سازمانی و در شرکت هایی که دارای یک سمت و پست سازمانی هستند و چه در بازار و در کارآفرینی خودشان .

به هر حال انسان های هوشمند پیش از آنکه در یک شغل خاص در یک شرکت یا سازمان به استخدام آن شرکت در بیایند یا اینکه در بازار شغلی را برای خود راه اندازی نمایند باید این سوال بزرگ و مهم ذهن خود را پاسخ دهند .

استاد قنبرپور با سالها تجربه مشاوره سازمانها و شرکت و بیزینس ها و کسب و کارهای آزاد در موسسه آریال برای پاسخ به این سوال بزرگ ذهنی شما از شما سه تست مهم مدیریتی و روانشناسی در این زمینه خواهد گرفت تا شما دوست عزیز قبل از هر اقدامی بدانید که برای چه کاری ساخته شده اید و در چه حوزه ای استعداد دارید و اساسا به چه مشاغلی علاقه درونی داشته و از همه مهمتر تیپ شخصیتی شما برای چه نوع کارهای سازگاری بیشتری دارد و بقول معروف در کل شما برای چه کاری ساخته شده اید.

همانطور که گفتیم برای مشخص شدن اینکه شما دوست عزیز در چه حوزه ای توانمند هستید باید یکسری تست و آزمون بدهید که در انتهای آن توانمندی های شما از ریز تا درشت مشخص خواهد شد .

شاید بپرسید که اینکه دیگه مشخص است هر کسی خودش می داند که در چه زمینه هایی توانایی دارد . که باید گفت این دقیقا یکی از چالش های انتخابی انسانهاست که خودشان هم دقیقا نمی دانند که در چه زمینه ای توانمند هستند!

مثل کسی که خودش فکر می کند در زمینه خوانندگی خیلی توانمند است و شروع به آواز خواندن می کند و این دیگران هستند که زیر لب غر می زنند که ایکاش یک کسی به او می گفت که این بابا در این زمینه استعداد و توانایی ندارد و بهتر است که سراغ کار دیگری برود .

در زمینه کشف علاقمندی ها نیز به همین شکل است . این موسسه با مدیریت و نظارت استاد فرشید قنبرپور بعد از اقدام به برگزاری تست و آزمون های مشخص علاقمندی های واقعی شما را برایتان مشخص خواهد نمود .

علت اهمیت این آزمون آن است که بسیار از علاقمندی های انسانها موقت و ظاهری بوده و صرفا به دلیل قرار گرفتن در یک محیط و شرایط خاص تصور می کنند که به این حوزه علاقمند هستند .ولی زمانی که از آن محیط بیرون می آیند متوجه می شوند که علاقه شان به آن موضوع کم رنگ شده و اساسا از بین رفته است .

بنابراین برای کسانی که می خواهند مسیر موفقیت خود را با اطمینان بیشتر بپیمایند توصیه می شود که حتما در این نوع آزمون ها و تست های استاندارد شرکت نموده و از مشاوره های آدم های خبره بهره ببرند.

برای کسانی که می خواهند مسیر موفقیت را با ضریب اطمینان بالاتری طی نمایند بعد از طراحی و کشف رسالت شخصی دوره های هدفگذاری حرفه ای طراحی شده است که شما تشخیص دهید که آیا در مسیر درستی گام بر می دارید یا نه .

باورهای انسان ها به قدری مهم و تعیین کننده در مسیر موفقیت هستند که بسیاری از اساتید موفقیت و مشاورین بر این باورند که اگر می خواهید به موفقیت برسید حتما حتما باید باورهای خود را باز مهندسی نموده و متناسب با آن هدف آنها را طرح ریزی مجدد نمایید .

اما باورها چیزی نیستند که یک شبه در ذهن آدم به وجود آمده باشند که بتوانیم یک شبه و بطور آنی آنها را تغییر دهیم! بنابراین برای تغییر آنها باید زیر نظر استادی خبره ابتدا با روش های خلق باور و زمان های تولید باور آشنا شده و از آن مهمتر با روش های تغییر باورها آشنایی کامل پیدا کرد . زیرا هیچ انسان موفقی را شما نمی توانید بیابید که باورهای او خراب و ضعیف باشند ولی او توانسته باشد به آرزوها و اهداف بزرگی دست پیدا کرده باشد.

این مورد نیز یکی دیگر از اشتباهات انسان هایی است که به دنبال موفقیت هستند .آنقدر مهم که خیلی ها صرفا به دلیل عدم آشنایی با این مقوله سالیان سال در حوزه ای مشغول هستند ولی وقتی از آنها سوال می پرسید که چقدر پیشرفت کرده اید یا اصلا چقدر زمان باقی مانده است که به فلان هدفشان دست پیدا کنند آنها هیچ اطلاعی ندارند .

البته اگر سالهای خیلی دور به دلیل این مشکل ناامید نشده باشند و از مسیر موفقیت عقب نشینی نکرده باشند.
اما استاد قنبرپور با ایجاد مایلستون های موفقیت شما را هر لحظه از نظر مسافتی و از نظر زمانی تا رسیدن به موفقیت و هدفتان اطلاع خواهد داد و همین موضوع باعث ایجاد انگیزه و امید برای ادامه مسیر شما خواهد شد .

این یکی از دغدغه های عزیزانی است که شاید تجربه مثبتی از بعضی از اساتید نداشته اند .ولی با افتخار اعلام می نماییم که حسب تاکیدات و اهمیت دادن شخص دکتر به عزیزانیکه بعد مسافت دارند ، کیفیت آموزش های های غیر حضوری نه تنها پایین تر نیست بلکه ، از کیفیت و شرایط دسترسی بیشتر به آموزش ها و همچنین شخص استاد قنبرپور نیز برخوردار می باشند

سوالات متداول آریال

اگر پاسخ سوالات خود را نیافتید با ما در تماس باشید

موسسه آموزشی تحقیقاتی آریال

09912511586

ببینید دوست عزیز!

آموزش های موسسه آریال ،بگونه ای طراحی شده اند که افرادیکه به دنبال موفقیت از سه نوع زیز هستند می توانند در این موسسه به نتیجه دلخواه اشان دست پیدا کنند:

  1. دسته اول : عزیزانی که می خواهند بیزینس و کسب و کاری را برای خودشان راه اندازی کنند و می خواهند از صفر تا صد این بیزنیس ، اعم از آموزش های حوزه کسب و کار و آموزش های توسعه مهارت های فردی ، یعنی آموزش هایی که خود شخص باید ببیند تا تبدیل به یک بیزینس من (بازاری حرفه ای ) کامل شود را باید ببیند
  2. دسته دوم : عزیزانیکه به شکل موردی در یکی از حوزه ها و زمینه های خاص مثلا مثل اعتماد بنفس ، فن بیان ، سخنوری ، فنون مذاکره ، هدفگذاری ،  متقاعدسازی ، یا هر آموزش موردی دیگر نیاز به آموزش داشته باشند
  3. دسته سوم : عزیزانیکه بشکل کوچینگ بمدت شش ماه ، موسسه آموزش آریال با اساتید مجرب و مدیریت و تدریس جناب دکتر قنبرپور در خدمتشان هستند

نه دیگه مرسی .

ممنون از وقتی که گذاشتید

محصولات ما را در این مناسبت با تخفیف تهیه بفرمایید

بله دوست من 

من دوست و همراه شما عزیزان هستم . کسیکه نه از پشت میز دانشگاه صرف ، بلکه بعد از عبور از چالش ها و مشکلات زیادی که بسیاری از آنها را امروز ، کمر همت بسته ایم که برای شما عزیزانی که شاید امروز با آن روبرو هستید ، می خواهیم با کمک و همت و تلاش خودتان و انشالله با توکل بر خداوند و کمک و حمایت های خودش ، حل نماییم.

پس با توکل بر خداوند و دست بر زانوان خودتان ، با یک یا علی کار را شروع خواهیم کرد