دوره قانون جذب ، آموزش قانون جذب ، قانون جذب 5 بعدی

آموزش قانون جذب الماسی : مدلی که می تواند هم موجب موفقیت شما شود ،هم موجب سردرگمی اتان.پس آنرا بشکل صحیح یاد بگیرید

آموزش قانون جذب

معرفی قانون جذب الماسی

در حقیقت شما در این مقاله برای اولین بار با آموزش صحیح قانون جذب سازنده،کاربردی و غیر خرافه ای آشنا می شوید و پیشنهاد می شود برای رسیدن به اهداف و  خواسته هایتان ،اگر می خواهید از آن استفاده نمایید اولا بشکل صحیح آنرا یاد بگیرید دوما: از مسائل خرافی و من درآوردی که متاسفانه بعضی از مدرسین ،در آن اضافه نموده اند،خودداری کنید

*تذکر خیلی مهم : قانون جذب ،نیز همانند هر مدل فکری دیگر قرار است که به ما کمک کند نه اینکه ما را به بیراهه ببرد .بنابراین مراقب باشید که درگیر مسائل ومطالب خرافه نشوید که خدای ناکرده نه تنها به اهداف شما کمکی نخواهد کرد ،بلکه شما را به بیراهه خواهد کشاند.

مقدمه ای بر آموزش قانون جذب الماسی

این محتوای اختصاصی از آموزش قانون جذب سعی دارد که بشکل کاربردی و با زبانی ساده به شما کمک کند تا در مسیر تحقق اهدافتان بتوانید با استفاده از اهرم ها و تکنیک هایی که با قانون جذب در اختیار خواهید داشت ، مسیر موفقیت خود را راحتر و سریعتر طی نمایید. 

قانون جذب چیست :

قبل از آنکه در مورد قانون جذب و مواردی که عنوان “قانون” برای آنها بکار می رود ،می خواهیم توضیحاتی اجمالی جهت روشن ساختن ذهن و فهم درست این مسائل در رابطه با قانون جذب داشته باشیم.اولین سئوال این است که باید بپرسیم،اصولا به چه چیزی “قانون” می گویند؟
و اصلا فرآیند خلق و ایجاد یک “قانون” چگونه است ؟
و چه منطقی از طرف اندیشمندان پشت این واژه وجود دارد ؟

اصولا برای رسیدن به و تبدیل شدن به یک واژه “قانون ” یک فرآیند 4 مرحله ای باید طی شود تا مردم موضوعی را بعنوان “قانون ” بپذیرند.

دوره جامع قانون جذب 5 بعدی

یکبار برای همیشه با دوره قانون جذب 5 بعدی زندگی خود را تغییر دهید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
متغیرها در قانون جذب

مرحله متغیرها در قانون جذب :

در هر محیط ، جامعه ای متغیرهای زیادی وجود دارند که هر کدام از این متغیرها می توانند بشکل متغیر مستقل ،متغیر وابسته و. . . تاثیرگذار باشند.آنچه بین همه متغیرها متداول است ، این است که هر متغیری می تواند منجر به نتیجه ای بشود،و منشاء اثری باشد.یعنی یک متغیر می توان بشکل مستقل ،یا واسط یا وابسته موجب ایجاد یک نتیجه در آن جامعه بشود.

بعنوان مثال موارد زیر بعنوان متغیر در نظر بگیرید که هر کدام نتیجه ای را بدنبال دارند.

قانون جذب چیست ؟

حال نکته مهم این است،زمانی که یک متغیر به تکرار موجب خلق یک نتیجه بشود ، بتدریج مردم از آن به بعد فرضان این می شود که مثلا هر وقت ویروس در محیطی پراکنده بشود ، بیماری بوجود می آید .و تکرار این موضوع موجب خلق گزاره ای در ذهن مردم تحت عنوان فرضیه می شود.

پس فرضیه گزاره ای ست که از تکرار ظاهر شدن یک متغیر که موجب بروز نتیجه ای بشود،بوجود می آید.

فرضیه )

یعنی اگر متغیری که به تکرار و در ادوار بسیار منجر به بروز نتیجه ای شده اند ، مردم از این به بعد فرض می کنند که هر وقت این نتیجه را دیده اند ،حتما آن متغیر در محیط بروز کرده است.آنها به این فرضشان ، فرضیه می گویند.

فرضیه : همان فرضی است که مردم روی تکرار خلق یک نتیجه دیده اند

تئوری قانون جذب

تئوری قانون جذب :

همینطور که این فرآیند جلو می رود و ادامه پیدا می کند،یعنی در ذهن مردم تکرار آن مشاهده می شود،و مورد آزمون قرار می گیرد و مجددا همان نتیجه را می دهد، از این به بعد به این فرضیه ای که زیاد تکرار شده و همان نتیجه گرفته شده است ، دیگر به آن تئوری می گویند ، نه فرضیه.

نکته مهم :

لازم به ذکر است که سیر حرکتی این موارد از متغیرها تا فرضیه تا تئوری ،در حوزه علوم انسانی  ،ذهنی و بیشتر روانشناسی است،حال اگر همین موارد را در حوزه علوم تجربی و مباحث ملموس تر رخ دهد و بتواند مورد تکرار و آزمون و اثبات قرار گیرد ، دیگر به آن قانون می گویند.

یعنی داستان اینکه به چیزی قانون گفته می شود این است که باید این سیر تکاملی را طی نماید .اینکه بعضی از اندیشمندان به قانون جذب معترض هستند و می گویند که قانون نیست ، شاید بتوان آنرا به همین موضوع ارتباط داد که بیشتر در موضوعات روانشناسی و ذهنی است و موضوعات قابل لمس و ملموس را کمتر در آن مشاهده می کنیم.

از طرفی طرفدارای قانون جذب (البته آن درصدی که مدل الماسی قبول دارند) منظور از مدل قانون جذب الماسی همان شکلی است که بواسطه 5 مولفه این مدل که با هم یک شکل الماسی را تشکیل داده اند ،است و در این مدل 5 مولفه ای که شامل :

کلام ، افکار ، رفتار ( اقدام ) باور ، احساس است که در آن مولفه بسیار مهمی تحت عنوان رفتار(اقدام) است که از جنس رفتار و کارهای ست که افراد انجام می دهند و نتایج و دستاوردهایی که بواسطه رفتارها،اقدامات  و تصمیماتشان دریافت می کنند ،شاید بتواند این تکنیک یعنی قانون جذبی که با مدل الماسی یا همان مدل 5 مولفه اساسی که تعیین کننده موفقیت هر انسانی در کیفیت استفاده از آنهاست ، این قانون را تا حد بسیار زیادی در حیطه موضوعات ملموس و قابل تجربه قرار می دهد

قانون جذب 5 بعدی
دوره قانون جذب دکتر فرشید قنبرپور

بنابراین یادمان باشد که :

دنیایی که ما انسان ها در آن زندگی می کنیم ، توسط خداوندی حکیم،دانا ،مهربان و قادر طراحی و ساخته شده است.دنیایی که کوچکترین جز آن و کوچکترین موجود این جهان ،مملو است از قوانین ،فرمول ها و دستورالعمل هایی ست که ما انسان ها و مخلوقات اسن جهان ،اگر بخواهیم در این جهان زندگی کنیم باید بشناسیم و آنها را یاد بگیریم و رعایتشان کنیم.

مثال )

بعنوان مثال اگر ما قوانین فیزیک حاکم بر مایعی تحت عنوان آب را ندانیم و آنها را رعایت ننماییم،چه بسا خیلی راحت و در وقایعی ساده جان ما بخاطر روبرو بودن با آب جوشیده ای که می تواند خطرات بسیار مخربی داشته باشد،بخطر بیفتد.

بنابراین بقول سهراب :

چشم ها را باید شست…… جور دیگر باید دید

یعنی باید با دقت در اطراف خود ،جهانی را که خداوند برای ما خلق نموده است ،را با دقت و بینش بیشتر مشاهده نماییم.

خداوند حکمتش را در تک تک مخلوقات جهان خلق نموده است .بشرط آنکه چشم بصیرت خود را باز نموده و در مخلوقات خداوند خوب بیندیشیم.

در آنصورت است که پی به نعمت های بیشماری که نثار ما کرده است و همچنین انبوه حکت ها و تدبیرها و قوانینی را که همه را برای ما خلق کرده است را احساس خواهیم کرد

آنگاه است که جهان را با تمام وجود و با همه مولکول ها و سلولهای بدن امان درک خواهیم کرد.

قانون جذب سهراب سپهری
دوره جامع قانون جذب 5 بعدی

یکبار برای همیشه با دوره قانون جذب 5 بعدی زندگی خود را تغییر دهید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

چگونه با قانون جذب به خواسته هایمان برسیم ؟

نکته مهم : زندگی همه ما انسان ها بر پایه قانون جذب است امروز می خواهیم مثل هر قانونی که بهتر دارای یک مدل و فرمول هایی برای سهولت یادگیری باشد با ارائه یک مدل تمامی مراحل قانون جذب را در یک شکل برای شما نشان دهم تا در ادامه جلسات آتی بدانید که احتمالا سمت و سوی بحث به کدام طرف می خواهد برود. البته همه مباحث صرفا حول این مدل نیست زیرا قصد ما این است که برای آموزش عملی خود از بسیاری از منابعی که در اختیار داریم استفاده نماییم. از منابعی از قبیل قرآن و اشعار بزرگان ضرب المثل ها و داستان ها و خیلی چیزهای دیگر.علتش هم این است که ذهن هر انسانی با یکی از رویکرد ها سازگاری و تطابق بیشتری دارد ولی همه آنها در حقیقت به یک هدف ما را سوق خواهند داد . مدلی که مراحل یک قانون جذب کلاسیک را به ما نشان بدهد بصورت یک مدل خام است که در آن ما سعی داشته تا فرمول های هر مرحله را برای شما ارائه دهیم. در واقع فلوچارت کلی قانون جذب و روند اجرایی آن به شکل زیر می باشد. 

اگر دوست دارید با استفاده از متد تضمینی موفقیت در کوچینگ فردی موسسه آریال شرکت کنید و زیر نظر مستقیم مربی موفقیت خود را سپری کنید 

دوره جامع کوچینگ فردی و آموزش قانون جذب 5 بعدی دکتر فرشید قنبرپور را به شما پیشنهاد میکنیم

درآمد غیر فعال

درآمد غیر فعال: نوعی کسب درآمد است که اگر روش آنرا یاد بگیریم می توانیم درآمدهای زیادی را حتی زمان…

ایده های ثروتساز، بدون نیاز به سرمایه:

مشاوره دانشجویان آریال با دکتر فرشید قنبرپور (مدیر عامل آریال )  ************************************************************************************** استاد سلام خیلی خوشحالم که اجازه دادید تا…

شعر زیبای حاقظ

شعر زیبای حاقظ

18 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

   • من تصوری که داشتم این بود باید فقط تجسم کرد ویا یک زمان مشخصی تمرین حال عالی آرزوهای آینده کرد اما الان متوجه شدم همش تجسم نیست باید رفتار الانت هم مثل آرزوی که در آینده داری برابر کنی مثلا میخواهی پولدار بشی از الان رفتار ادم های پولدار داشته باش، فکرشون، صحبت هاشون و..

    • دقیقا شما با مشاهده دوره قانون جذب 5 بعدی به صورت خیلی حرفه ای میتوانید از این قانون استفاده کنید . این مدلی الماسی هستند و یکی از بینظیر ترین دوره ها در کشور میباشد که توسط آقای دکتر قنبرپور تدریس شده است.
     موفق باشید

 • باعرض سلام وخسته نباشیدبابت مطالب ارزشمندی که درسایت گذاشتین و بابت اینکه به مسائل کل وحتی ریز زندگی اشاره کردین بایدتشکرکردچراکه خیلی مسائل پیش میادواسه هرشخصی که بادانستن قانون جذب کمک بسیارمهمی درزندگی وتصمیماتش خواهد گرفت وبه شخصه بامطالعه درسایت به مطالب ارزشمندی دست یافتم ازجمله خودشناسی ونوع دیدگاهم به اطراف

 • هر انسانی یه دیدگاهی دربرابر زندگی و اهدافش داره و دلیلی برای داشتن اونها… اینکه اصولی بشه قانون جذب رو یادگرفت و اونا رو به درستی انجام داد تا با هماهنگی کامل به اون اهداف برسیم خیلی خیلی مهمه، فقط تجسم شرط نیست، باید رفتار و کلمات ما شبیه آرزوها و اهداف مون باشه. نمی‌تونید دنبال یه هدف باشید اما رفتارتون و کلماتتون متناقض با اون باشه

  • بله دقیقا درست است دوست عزیز
   هر انسان موفقی برای موفقیت و هدایت و مدیریت دقایق و ساعت های عمر خودش از یک مدل زندگی و لایف استایل استفاده کرده است.با شما موافق هستیم که باید رویکردی سیستمی نسبت به مهارت ها و فرمول های موفقیت داشته باشیم و اینطور نباشد که یکی را آنقدر ادامه دهیم واز دیگر روشها غافل بمانیم

  • بله دقیقت درست است.
   بارک الله به شما دوست عزیز که خیلی عالی پاسخ دادید.
   ولی یک نکته مهم هم در این میان است که خیلی از افرادیکه حتی همین نکته مهم را هم می دانند ولی در زندگی و در عمل بلد نیستند و نمی دانند که چطور باید این مولفه ها یعنی کلامشان را همراستا کنند با افکارشان و آنها را همراستا کنند با باورهایشان و با رفتار و احساسشان
   و این موردی است که نیاز به آموزش ، تمرین دارد که اکثریت افرادیکه به هدف هایشان نمی رسند ایرادشان دراین قسمت است
   که موسسه آریال آنها را در آموزش های بسیار جذاب و ساده به همه شما عزیزان آموزش داده است

 • سلام ممنونم بابت این دوره ها
  واقعا خریدن این دوره ها هزینه نیست، سرمایه گذاری هست
  از وقتی دوره های اقای دکتر قنبرپور را خوندم ، زندگیم دگرگون شده و با خواندن دوره ها به خیلی راز های خلقت جهان هستی و انسانها پی بردیم ، فرق کلاسهای اقای قنبرپور با سایر اساتید این است که ایشان به جزئیات و ریزکاری ها اشاره میکند و با سخنوری عالی و کاریزما ، مفهوم درسها رو عالی بیان میکند ان شاءالله خدا خیر و برکتش بده و از زحماتش تشکر میکنم

  • دوست عزیز سلام !
   امیدوارم حال دلت خوب و عالی عالی باشد
   خیلی خیلی خوشحالیم که موسسه آریال و سایت موسسه توانسته قدمی هرچند کوچک را برای شما هموطن عزیز بردارد
   از خداوند برای این حس خوب و این احساس رضایت در دل شما بزرگوار نیز سپاسگزاریم
   انشالله در همیشه ایام موفق و پیروز باشید
   سپاسگزاری از پرودگار بخاطر این حس خوبتان فراموش نشود که راز بزرگ مفقیت همه بزرگان در قدرشناسی و سپاس
   سپاسگزاری از نعمات خداوندشان بوده است

 • سلام باعرض خسته نباشی خیلی ازتون ممنونم بابت مطاب خوبی وباارزشی که توی سایت گذاشتین واقعا عالی به مطالب باارزش دست یافتم ازجمله خودشناسی انسان باید خودش را بشناسد این بزرگترین کمک است

دیدگاهتان را بنویسید