دوره صوتی رایگان قانون جذب

دوست عزیز قبل از آنکه دوره قانون جذب 5 بعدی را از سایت آریال تهیه نمایید هدیه خود را از ما دریافت نمایید .
موسسه آریال به پاس ابراز علاقه به تمامی خط شکنان خط موفقیت و قانون جذب اقدام به ارائه هدیه ای با موضوع قانون جذب برای شما دوستان گرامی نموده است .

در واقع این هدیه یک اشانتیون از قانون جذب 5 بعدی می باشد .ولی از آنجایی که بعضی از دوستان حسب شرایط و موقعیت مالی خود هنوز توان تهیه دوره قانون جذب 5 بعدی را ندارند می توانند با دریافت این هدیه از بعضی از موضوعات متافیزیک بهره مند شوند و با استفاده از این مینی پکیج آموزشی قانون جذب بتوانند تا حدود زیادی بر چالش ها و مشکلات زندگی خود فائق آیند.

البته ما در موسسه آریال از هیچگونه کیفیتی در این مینی پکیج آموزشی (با عنوان اشانتیون قانون جذب) فروگذار نشدیم.ولی برای آن دسته از عزیزانی که تصمیم گرفته اند یکبار برای همیشه زندگی خود را برای همیشه متحول نمایند .کسانیکه تمایل دارند کنترل زندگی خود را براحتی در دست داشته باشند و برای هر هدف رویا و آرزویی را در هر سنی و با هر مدرکی و در هر شهر و با هر موقعیتی برآورده سازند ما در موسسه آموزشی – تحقیقاتی آریال دوره ای بی نظیر تحت عنوان قانون جذب 5 بعدی را طراحی و تولید محتوا کرده ایم.

علاقمندان در این دوره بمدت شش ماه در کنار استاد دوره دکتر فرشید قنبرپور هستند و با استفاده از فایل های تصویری خود استاد و قایل های آموزشی پاورپوینتی و همچنین فایل های صوتی و کتابچه های تمرین هر یک از این ماه های مسیر آموزشی را در کنار شما بوده و شما تبدیل به یک استاد قانون جذب آن هم بصورت علمی و عملی بشوید .
نه اینکه صرفا دانسته هایی تئوری و تکراری به شما منتقل شود.21 سال سابقه مشاوره و آموزش و تدریس در دانشگاه ها و سازمان و شرکت ها و موسسات و مربیگری مدیران عامل شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی و انسان های موفق ما را مجهز به کوله باری از تجربیات مطمئن و ارزشمند نموده که در کنار تحصیلات آکادمیک و همکاری با موسسات علمی مرتبط از جمله موسسه دکتر جو دیسپنزا بارزترین اندیشمند حوزه قانون جذب ما را به این درجه از اطمینان رسانیده است که عنوان موسسه خود را بگذاریم اولین موسسه تضمینی موفقیت در ایران

همراهی شما تا پایان مسیر موفقیت و همجواری با شما تا لحظه تحقق رویاهایتان افتخار و برند ماست .

حضور خود را در دوره قانون جذب 5 بعدی نقطه عطف مسیر زندگی خود بدانید .

منتظر حضور سبزتان هستیم

جهت دریافت و دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

 

 

چگونه با ارسال انرژی به کائنات از طریق کانال ( یا همان بُعد ) باور ، آرزوها و رویاهای خود را محقق سازیم ؟

ما اینجا هستیم تا در دوره قانون جذب 5 بعدی و در این صفحه به شما یاد دهیم که چگونه انسانهای موفق جهان توانسته اند انرژی های موجود در باور خود را بکار بگیرند و تمامی اهداف آرزوها و رویاهای خود را خلق نمایند

پس صبور باشید و با ما در این دوره جادویی همراه باشید.

 

نقشه راه قانون جذب پنج بعدی در بُعد باور

نقشه راه بعد باور در قانون جذب

دوست عزیز سلام !

این بخش جزء دوره : قانون جذب 5 بُعدی می باشد

جهت دانلود آن تهیه دوره الزامیست

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

خداوند کیست ؟

( رایگان )

 

چرا خداوند بیشتر از همه به من سختی میدهد ؟

( رایگان )

 

 

باورهای غلطی که توسط بعضی آدم های معتبر اشتباهی به خورد ما داده اند!
( رایگان تا پایان خرداد )

 

 

آیا ترس ها و تردید ها در مسیر موفقیت خوب هستند ؟

( رایگان )

 

آیا میخواهید قانون جذب را به صورت علمی و عملی آموزش ببینید و تبدیل به یک متخصص قانون جذب شوید ؟

سورپرایز برای شما عزیزان علاقه مند به قانون جذب

دوره قانون جذب 5 بُعدی با 15% تخفیف به مدت محدود

فرصتی بی تکرار و تصمیمی تحول ساز

 

باور :

باور در واقع سومین کانال تبادل انرژی ما انسان ها ، با جهان هستی و کائنات می باشد .در حقیقت ، باورهای هر انسان همه چیز ان انسان می باشد.هر انسانی حاصل باورهایی است که در ضمیر ناخودآگاه خود جمع آوری کرده است.شاید فکر کنید که زندگی شما حاصل تصمیمات و افکاری است که بطور خودآگاه و آگاهانه توسط شما اتخاذ می شوند .اما آنچه حقیقت دارد ، این است که هر چیزی که انسان در ضمیر ناخودآگاه انجام می دهد ، از تصمیمات زندگی تا فکرهایی که ساعت ها در مورد موضوعی می کند تا همه چیزهای دیگر ، همگی ماحصل باورهایی است که او از دوران کودکی در وجود خود رسوب داده است .

در واقع او با تکرار نمودن فکرهایی که در یکی از مقاطع زندگی خود مثلا در دوران دبستان ، دوران دبیرستان یا دوران دانشگاه یا حتی دوران سربازی یا خوابگاه توسط دیگران که حتی می توانند نزدیکترین انسان ها در زندگی شما باشند ، تبدیل به باور می شوند.

چرا که باور چیزی نیست جز فکری که توسط شخص بی نهایت بار تکرار شده باشد.همانطور می دانید یک فکر وقتی که جرقه آن زده می شود در ضمیر خود آگاه ما جای دارد .ولی همین فکر وقتی که به تعداد خیلی زیاد در ما تکرار می شود یواش یواش و بتدریج سنگین می شود و در ضمیر ناخودآگاه ما رسوب می نماید و آنوقت است که تبدیل به ماده ای می شود که ما به آن باور می گوییم.یعنی زمانی که فکری تبدیل به یک انرژی شدید و سنگین می شود دیگر در ذهن انسان جای نمی گیرد و به دلیل وزن زیاد انرژی اش وارد ضمیر ناخودآگاه می شود .جایی که دیگر به این آسانی ها دسترسی به آن آسان نیست.جایی که دیگر هر کسی در هر زمانی نمی تواند وارد ضمیر ناخوداگاه خود بشود .و به همین دلیل است که می گویند وقتی فکری تبدیل به یک باور شد دیگر غیر قابل تغییر است .

اگر بخواهیم فرمول باور را به شکل ریاضی وار نشان دهیم بصورت زیر می توان آنرا نشان داد.

فرمول باور

یعنی بر اساس فرمول ریاضی یک باور تجمیع شده تعداد بسیار زیادی فکر است که در نهایت تبدیل به یک باور می شود .پس زمانی که یک فکر منفی به هر دلیلی به ذهن ما خطور می کند باید یادمان باشد که همین فکر اولیه که ظاهرا بی اهمیت است و شاید اصلا به این فکر هم توجهی نمی شود ، ولی همین فکر اولیه رفته رفته باعث و بانی مسیری خواهد شد که انتهای آن مسیر باور نامیده می شود .پس یادمان باشد که به هیچ فکری بی توجه وبی اهمیت نباشیم .زیرا فکر ها در واقع جرقه های باروت هایی هستند که در نهایت تبدیل به باور می شوند.و همانطور که قبلا گفتیم این باورها هستند که کیفیت زندگی ما را تشکیل می دهند.

به عبارت دیگر تمام تصمیماتی که می گیریم ، فرصت هایی که پیش روی ما ظاهر می شوند، انسان هایی که سر راه ما قرار می گیرند و … و… و همه و همه بر اساس همین باورهایی هستند که روزی به شکل یک ایده ، یک فکر بی اهمیت و ناگهانی به ذهن ما آمد .ولی رفته رفته تبدیل به خمیر مایه همه زندگی ما می شوند.

ما در این دوره یعنی قانون جذب پنج بعدی ، در مورد باور و میزان انرژی آن ، و نحوه ارسال انرژی های آن به کائنات و جهان هستی ، و طرز شکل گیری اتفاقات و رخدادهای زندگی توسط باورها ، بطور کامل توضیح خواهیم داد و اینکه در مدل الماسی که در این دوره آموزش می دهیم نقش باورها چیست ؟ یعنی باورها در ارتباط با دیگر کانالهای تبادل انرژی چگونه عمل می کنند. و اساسا این مدل الماسی چگونه کار می کند . این دوره ، کاملترین دوره قانون جذب است که بصورت علمی و عملی تا کنون ارائه شده است .

پس با ما در دوره قانون جذب پنج بعدی همراه باشید تا تمامی فرمول ها ، روشها و دستورالعمل های کاربردی قانون جذب را به شما بصورت علمی ارائه دهیم .

تا در ادامه با ما همراه باشید ..

اگر هنوز هدیه خود را دریافت نکردید از طریق لینک زیر اقدام کنید

 

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید