دوره صوتی رایگان قانون جذب

احساس در قانون جذب

دوست عزیز قبل از آنکه دوره قانون جذب 5 بعدی را از سایت آریال تهیه نمایید هدیه خود را از ما دریافت نمایید .
موسسه آریال به پاس ابراز علاقه به تمامی خط شکنان خط موفقیت و قانون جذب اقدام به ارائه هدیه ای با موضوع قانون جذب برای شما دوستان گرامی نموده است .

در واقع این هدیه یک اشانتیون از قانون جذب 5 بعدی می باشد .ولی از آنجایی که بعضی از دوستان حسب شرایط و موقعیت مالی خود هنوز توان تهیه دوره قانون جذب 5 بعدی را ندارند می توانند با دریافت این هدیه از بعضی از موضوعات متافیزیک بهره مند شوند و با استفاده از این مینی پکیج آموزشی قانون جذب بتوانند تا حدود زیادی بر چالش ها و مشکلات زندگی خود فائق آیند.

البته ما در موسسه آریال از هیچگونه کیفیتی در این مینی پکیج آموزشی (با عنوان اشانتیون قانون جذب) فروگذار نشدیم.ولی برای آن دسته از عزیزانی که تصمیم گرفته اند یکبار برای همیشه زندگی خود را برای همیشه متحول نمایند .کسانیکه تمایل دارند کنترل زندگی خود را براحتی در دست داشته باشند و برای هر هدف رویا و آرزویی را در هر سنی و با هر مدرکی و در هر شهر و با هر موقعیتی برآورده سازند ما در موسسه آموزشی – تحقیقاتی آریال دوره ای بی نظیر تحت عنوان قانون جذب 5 بعدی را طراحی و تولید محتوا کرده ایم.

علاقمندان در این دوره بمدت شش ماه در کنار استاد دوره دکتر فرشید قنبرپور هستند و با استفاده از فایل های تصویری خود استاد و فایل های آموزشی پاورپوینتی و همچنین فایل های صوتی و کتابچه های تمرین هر یک از این ماه های مسیر آموزشی را در کنار شما بوده و شما تبدیل به یک استاد قانون جذب آن هم بصورت علمی و عملی بشوید .
نه اینکه صرفا دانسته هایی تئوری و تکراری به شما منتقل شود.21 سال سابقه مشاوره و آموزش و تدریس در دانشگاه ها و سازمان و شرکت ها و موسسات و مربیگری مدیران عامل شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی و انسان های موفق ما را مجهز به کوله باری از تجربیات مطمئن و ارزشمند نموده که در کنار تحصیلات آکادمیک و همکاری با موسسات علمی مرتبط از جمله موسسه دکتر جو دیسپنزا بارزترین اندیشمند حوزه قانون جذب ما را به این درجه از اطمینان رسانیده است که عنوان موسسه خود را بگذاریم اولین موسسه تضمینی موفقیت در ایران

همراهی شما تا پایان مسیر موفقیت و همجواری با شما تا لحظه تحقق رویاهایتان افتخار و برند ماست .

حضور خود را در دوره قانون جذب 5 بعدی نقطه عطف مسیر زندگی خود بدانید .

منتظر حضور سبزتان هستیم

جهت دریافت و دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

 

چگونه با ارسال انرژی به کائنات از طریق کانال ( یا همان بُعد ) احساس ، آرزوها و رویاهای خود را محقق سازیم ؟

ما اینجا هستیم تا در دوره قانون جذب 5 بعدی و در این صفحه به شما یاد دهیم که چگونه انسانهای موفق جهان توانسته اند انرژی های موجود در احساس خود را بکار بگیرند و تمامی اهداف آرزوها و رویاهای خود را خلق نمایند

پس صبور باشید و با ما در این دوره جادویی همراه باشید.

 

نقشه راه قانون جذب پنج بعدی در بُعد احساس

نقشه راه بعد احساس در قانون جذب

بُعد احساس در قانون جذب پنج بُعدی (رایگان)

با وجود راهبری همچون خدا دیگه حس بد ما برای چیست ؟
( رایگان به مدت محدود )

 

دوست عزیز سلام !

این بخش جزء دوره : قانون جذب 5 بُعدی می باشد

جهت دانلود آن تهیه دوره الزامیست

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

 

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

 

 

تاثیر احساس بر رفتار انسان
( رایگان به مدت محدود )

 

چگونه می توانیم در روزهای بد احساس خود را کنترل کنیم؟
(فایل انگیزشی قانون جذب پنج بُعدی)

 

با وجود راهبری همچون خدا دیگه حس بد ما برای چیست ؟
( رایگان به مدت محدود )

 

چگونه انرژی منفی حسادت خود و دیگران را کنترل نماییم ؟
( رایگان به مدت محدود )

 

جهت استفاده عمومی و جهت گذر از این شرایط حساس کشور این فایل آماده شده است .
( رایگان )

 

 

تکنیک تصویرسازی موفقیت توسط یک قهرمان ایرانی ( علیرضا بیرانوند )
( رایگان )

 

 

آیا ترس ها و تردید ها در مسیر موفقیت خوب هستند ؟

( رایگان )

 

آیا میخواهید قانون جذب را به صورت علمی و عملی آموزش ببینید و تبدیل به یک متخصص قانون جذب شوید ؟

سورپرایز برای شما عزیزان علاقه مند به قانون جذب

دوره قانون جذب 5 بُعدی با 15% تخفیف به مدت محدود

فرصتی بی تکرار و تصمیمی تحول ساز

احساس در قانون جذب

احساس

احساس در حقیقت آخرین و پرقدرت ترین کانال تبادل انرژی با جهان هستی و کائنات می باشد.زیرا در واقع احساس نتیجه و ماحصل چهار کانال انرژی قبلی یعنی کلام ، افکار ، باور می باشد .

5 مولفه تبادل انرژی با کائنات

زمانی که یک انسان شروع به حرف زدن در مورد اتفاقات منفی می کند ، خودبخود به آن اتفاقات فکر هم می کند .به عبارت دیگر وقتی که یکی از کانال های انرژی شروع به ارتعاش و ارسال فرکانس به جهان هستی می نماید ، اتوماتیک وار یک یا دو و گاهی وقت ها سه تا از کانال های دیگر انرژی را هم فعال می نماید .

در این میان احساس ، پر قدرتمندترین کانال تبادل انرژی با کائنات می باشد. یعنی بعد از آنکه آدم با یکی از مولفه ها شروع به ارسال فرکانس به این جهان هستی نمود ، و در ادامه سایر کانالهای تبادل انرژی را نیز فعال نمود در انتهای همه این داستان فعال شدن ارسال سیگنال و فرکانس های انرژی به جهان هست و کائنات ، به احساس می رسیم.به همین دلیل است که می گوییم قدرتمندترین کانال تبادل انرژی با جهان هستی ، احساس می باشد.

5 مولفه جهان هستی

بگذارید با ذکر یک مثال موضوع را بیشتر باز کنم . تصور کنید که شما در یک میهمانی نشسته اید و آدم هایی که در آن میهمانی نشسته اند در حال غیبت کردن و حرف های منفی زدن در مورد یک شخص دیگر مثلا یکی از دوستانی هستند که شما تا بحال آن شخص را ندیده اید .آنها مرتبا می گویند که او شخص بسیار بد قول و خیلی بد زبان است .

آنها در مورد اینکه این شخص در شرایط خاص اطرافیان خود را تنها می گذارد حرف می زنند.یواش یواش شما هم تحریک می شوید و وارد بحث آنها می شوید .شاید اول بحث بصورت عامیانه و بدون مخاطب جملاتی نصیحت وار به زبان بیاورید مثل :

  • آره من هم اینقدر از این دسته آدما بدم می آید !
  • خدا نکنه این جور آدم ها گیر کسی بیفتند !
  • اصلا حوصله این آدما را ندارم !
  • و از این دست جملات

در ادامه دوستان شما نیز ، حرف زدن و غیبت کردن پشت سر این شخص را ادامه می دهند. یواش یواش در ادامه کلمات منفی که شما و آن آدم ها پشت سر آن شخص می زنند افکار منفی در مورد آن شخص و همینطور اتفاقات و رخدادهایی که او در آن وقایع از خود بروز داده است به ذهن شما خطور نماید.بعد از آمدن افکار منفی در مورد این شخص و آن شرایطی که او در آن مواقع آنگونه عمل کرده است ، دیگر آمدن حس منفی نسبت به آن شخصی داشتید پشت سر او حرف می زدید ، هیچ تعجبی ندارد.

فکرش را بکنید ناگهان ، آن شخص به شکل کاملا اتفاقی سرو کله اش در آن میهمانی که عده ای در حال غیبت کردن پشت سر او بودند پیدا می شود.تصورش را را بکنید شما که حتی تا به حال او را ندیده اید چه حسی نسبت به او خواهید داشت .مطمئنا بعد از زدن آن حرفهای منفی که منجر به پیدا شدن افکار منفی در مورد آن شخص شده بود شما نمی توانید حس خوبی نسبت به او داشته باشید.حتی با وجود اینکه هیچگاه او را ندیده اید.

ببینید دنیایی که در آن زندگی می کنیم به همین شکل عمل می کند .خداوند این جهان هستی را بصورت خلق کرده است که با مدلی الماسی پنج کانال تبادل انرژی در هر رخداد با همدیگر و با این کائنات تبادل انرژی می نمایند.

مدل الماسی قانون جذب

فرقی نمی کند که شروع تبادل انرژی با کدام کانال انرژی باشد .با کلام باشد یا با افکار ، با باورها شروع شده باشد یا با یک اقدام و یا با یک حس .به هر حال با هر کدام از این کانال های انرژی که ان اتفاق شروع شده باشد بلافاصله بقیه کانال ها هم بعد از شروع تبادل انرژی ، فعال شده و آنها نیز شروع به ارسال انرژی به جهان هستی و کائنات می نمایند.

مثلا اگر شما با کلام منفی در مورد یک شخص یا یک اتفاق شروع بنمایید بلافاصله افکار منفی هم در ذهن شما نقش می بندند و بعد از آن نیز می تواند یکی از حالات زیر رخ دهد و

مثلا می تواند یک حس منفی برای شما رخ دهد

یا اینکه شما دست به یک اقدام نفی بزنید

و در نهایت حتی می توانید منجر به تولید یک باور منفی بشود.خوب تا اینجا متوجه شدیم که هر روز و هر لحظه ما در حال ارسال سیگنال ها و فرکانس های انرژی به این جهان هستی می باشیم . چه در حالت منفی و چه در حالت مثبت ، اگر بگذاریم که این مدل الماسی ارسال انرژی به کائنات به کانال احساس برسد ، در واقع اجازه داده ایم که پرقدرتمندترین ارتعاشات به کائنات ارسال شود و همانطور که م یدانید ، جهان هستی نیز پس از دریافت انرژی های ساطع شده از طرف شما ، همان انرژی را در قالب شانس ها ، فرصت ها ، ادم ها ، پیشنهادات ، رخدادها ، موقعیت ها و … سر راه شما قرار می دهد.

در ادامه چنانچه علاقمند به دانستن اطلاعات بیشتر و کاربردی در خصوص قانون جذب پنج بعدی و کانال احساس داشتید ، پیشنهاد می کنیم که قانون جذب پنج بعدی را تهیه بفرمایید و یکبار برای همیشه زندگی خود را دچار تغییرات بنیادین نموده و هر کدام از اهداف ، ،آرزوها و رویاهایتان که تاکنون ، هنوز محقق نشده اند ، با تکنیک های HVP-T در این دوره محقق نمایید.

اگر هنوز هدیه خود را دریافت نکردید از طریق لینک زیر اقدام کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید