همانطور که در شکل نیز پیداست ، در مدل الماسی قانون جذب (صرفا بخاطر شکلی که برای آن انتخاب شده است ،با این عنوان خوانده می شود) کلام یکی از مولفه هایی ست که هر انسانی در زندگی روز مره اش مدام با آن سروکار دارد.

یادآور می شویم که برای آنکه اهداف ، آرزوها و رویاهای خود را بتوانیم وارد زندگی امان بنماییم ، باید از این 5 مولفه ، یعنی ( کلام ، افکار، رفتار(اقدام) ، باور ، احساس) استفاده کنیم تا بتوانیم رویاهایمان را وارد زندگی خود نماییم.

ما در این دوره ، برای شما تکنیک ها و روشهای بسیار حرفه ای را قرار داده ایم که در هر کدام از مباحث مخصوص به یک مولفه (مثلا برای کلام یکسری تکنیک ، برای افکار یکسری تکنیک و …) می توانید استفاده کنید و ضمن لذت بردن از سبک زندگی خود ، رویای خود را راحت جذب نمایید.

دوره صوتی رایگان قانون جذب

 دوره قانون جذب الماسی

سئوال : چرا می گویید الماسی ؟ 

پاسخ : بدلیل شکل 5 وجهی که شبیه الماس است و دلیل دوم اینکه ارزشش به اندازه الماس بالاست

کلام اولین وجه یا مولفه از مدل الماسی ست.کلام آنقدر دم دستی و پراستفاده است که همه انسان ها در معرض تاثیرات آن قرار دارند، بدون آنکه خودشان بدانند.

کلام : پرتکرارترین اتفاقی ست که هر انسانی در طول روز بکار می برد .از قدیم در همه فرهنگ ها معروف بوده است که انسان به مورد هر چیزی که بیشتر حرف می زند، زودتر جذب می شود.شاید برای شما هم در زندگی اتفاق افتاده باشد که نسبت به هر چیزی که علاقه بیشتری دارید ،بیشتر حرف می زنید.زیرا این خاصیت انسان است که هر چیزی را که عاشقش باشد بیشتر نسبت به آحرف می زند.تحلیل می کند و از آنطرف هم صادق است که آدمی نسبت به هر چیزی که بیشتر حرف بزند ، بیشتر و عمیق تر علاقه پیدا خواهد کرد .

شاید به همین دلیل است که جوانان عاشقی که در دوران نامزدی و دوران عشق و عاشقی خود بسر می برند ، مدام در مورد عشق خودشان با دیگران حرف می زنند.زیرا بقول قدیمی ها وصف العشق ، نصف العشق.

حال می خواهیم کمی در مورد ارتباط کلام و حرف زدن و جذب شدن در قانون جذب  بحث کنیم.

اگر بخواهیم در مورد قانونی که واقعا “قانون جذب” باشد صحبت کنیم باید یکی از مهمترین اشتباهات بسیاری از اساتید را که در بیشتر پکیج های آموزشی اشان و دوره های آموزشی به میان می آورند ،بگوییم که آدم ها نسبت به هر چیزی که بیشتر علاقمند است ، حرف می زند 

و

آدم نسبت به هر چیزی که بیشتر حرف می زند ، علاقمند می شود در هر دو صورت این انسان است که جذب  آن چیز ،هدف ، یا رویا می شود ،نه اینکه آن کالا یا هدف بیاید و جذب انسان بشود

مدل قانون جذب الماسی یا (5 بعدی)

نقشه راه قانون جذب پنج بعدی در بُعد کلام

بُعد کلام در قانون جذب الماسی یا همان 5 بعدی ( چون 5 تا بعد در شکل الماس وجود دارد)

سئوال مهم و چالشی :

آیا کلمات دارای انرژی هستند ؟

چطور می توان اثبات کرد که کلام و کلمات که دارای انرژی هستند ؟

چرا مردم به انرژی کلمات توجه نمی کنند ؟

آیا میخواهید قانون جذب را به صورت علمی و عملی آموزش ببینید و تبدیل به یک متخصص قانون جذب شوید ؟

دوره قانون جذب الماسی یا (5 بُعدی)  

فرصتی بی تکرار و تصمیمی تحول ساز که می توانید مسیر تحقق هدف هایتان را خیلی سریعتر و راحتر کنید

کلام :

کلام ، اولین مولفه تبادل انرژی  است . در واقع کلام در دیدگاه میزان انرژی کمترین مقدار انرژی را در هر بار ساطع نمودن به کائنات دارد ، ولی از نظر فرکانس تکرار ، پر تکرار ترین مولفه های است که ، ما انسان ها در طول شبانه روز از آن استفاده می نماییم. به همین دلیل در دوره قانون جذب 5 بعدی ، اولین بعد یا اولین کانال تبادل انرژی با این جهان هستی یا کائنات را اختصاص به انرژی کلان داده ایم .

اثبات انرژی کلمات :

اولین و پرکاربردترین کانال تبادل انرژی با کائنات ، کلماتی هستند که هر روز بکار می بریم . همچنین باور این است که هر کلمه ای که از زبان یک شخص بیرون می آید ، حاوی مقداری انرژی ست ، که به جهان هستی ساطع می گردد.و جهان هستی نیز در ازای این مقدار انرژی که بطرف او پرتاب می شود یا بقول معروف ساطع می شود ، همان مقدار انرژی را مجددا بطرف همان شخص تهاتر می نماید .

ما در همین یک پاراگراف چند نکته را مطرح یا همان ادعا نمودیم که بهتر است که در همین ابتدای راه آنرا برای شما روشن کنیم :

  • کلمات دارای انرژی هستند.
  • هر کلمه ای بطرف جهان ساطع می شود ، مجددا به خود ما و زندگی خود ما باز می گردد.
  • جهان هستی ( کائنات ) انرژی این کلمات را به زندگی ما تهاتر می نماید .(تهاتر یعنی چه ؟ آن هم در تبادل انرژی با جهان هستی ؟ )

همه این ها مواردی هستند که در آموزش های ما در دوره قانون جذب 5 بعدی ، ما در این مبحث برای شما توضیح  داده و اثبات خواهیم کرد .

کلام در واقع کاربردی ترین مولفه انرژیایی در زندگی انسان هاست. به این مفهوم که هر کلمه چه به زبان آورده شود ، چه نوشته شود و چه خواننده آنرا بخواند ، دارای انرژی است که می تواند محیط پیرامون خود را تحت تاثیر انرژی خود قرار دهد .هر انسانی در طول شبانه روز ، تقریبا میلیون ها کلمه را به زبان می آورد که در 99 % موافع حتی خود شخص نیز از انرژی آن کلمات بی اطلاع است .حتی نمی داند که این کلمه ای که هم اکنون در حال به زبان آوردن است ، در حال حاضر چه تاثیری بر روی جسم ، روح و جهان هستی اشان دارد.

اثبات انرژیایی بودن کلمات :

همانطور دانشمند ژاپنی ماساور ایموتو در آزمایشات خود اثبات کرد که هر کلمه ای دارای بار انرژی مثبت یا منفی مختص به خود می باشد.

ماسارو ایموتو :

ماسارو ایموتو  ژاپنی: 江本勝‎ زاده ۲۲ ژوئیه ۱۹۴۳ – درگذشته ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴) نویسنده و دانشمند ژاپنی بود که به دلیل آزمایش خود، در مورد بلور یخ شناخته شده است. پروفسور «ماسارو ایموتو» (Masaru Emoto) ‌که یافته‌های خود را با 10 هزار آزمایش جمع‌آوری نموده، در سه جلد کتاب ارائه کرده است و معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر روی ترکیب مولکولی آب تأثیر می‌گذارد.

نظریه عجیب ماسارو ایموتو درباره آب

این دانشمند ژاپنی که فارغ‌التحصیل دانشگاه یوکوهاماست، دارای یک مؤسسه تحقیقاتی به نام SHM در ژاپن است که امور تحقیقاتی مربوط به کریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد.او می‌گوید آب، پیام مهمی برای ما دارد:

این دانشمند ژاپنی یعنی ماسارو ایموتو معتقد باوری مبنی بر انرژیایی بودن کلمات داشت و با انجام یکسری آزمایشات ، در نهایت اثبات کرد که مولکول‌های آب در مقابل کلمات و افکار انسان‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهند.آنهم عکس العملی که خیلی سریع و در عرض کمتر از چند دقیقه خودش را نشان می دهد.

شاید دانستن همین یک نکته بتواند نگاه ما را نسبت به کلماتی را هر روز بکار می بریم متفاوت کند. این دانشمند ژاپنی آزمایش‌های خود را به این صورت انجام داد که ، مقداری آب را در ظرفهای مختلف ریخت  سپس افکار مثبت یا کلمات زیبا را بر آن آب می‌خواند یا القا می‌کند  و یا می نوشت .سپس بلافاصله آن آب را منجمد می کرد و از مولکول‌های یخدر آن ظرف آب فورابا استفاده از میکروسکوپ هیا فوق پیشرفته شروع به  عکسبرداری می کرد. او همین آزمایش خود را  را با دقیقا با همان آب ،ولی این بار با کلمات منفی یا افکار زشت انجام داد. در کمال تعجب و د رعین ناباوری مشاهده کرد که  عکس هایی که از ظرفهای اول بدست آورد ،  شکل هندسی شش‌وجهی زیبایی داشتند ، ولی تصاویری که از مولکولهای آب در ظرف دوم به دست آورد ، فاقد شکل منظم هندسی است و نه تنها زیبا نبودند بلکه بسیاد زشت و بی ترکیب بودند.

نکته قابل توجه در آزمایش  ایموتو، این بود که فرقی نمی کرد که این کلماتی که بر روی ظرف حاوی آب نوشته می شده ، به چه زبانی باشد ، انگلیسی باشد یا فارسی باشد ، یا اسپانیولی ، یا ژاپنی ، جالبی کار این بود که کریستال های آب متوجه انرژی آن کلمه ( به هر زبانی که نوشته شده بود) می شدند و تحت تاثیر انرژی مثبت یا منفی آن کلمه می شدند.مثلا اگر شما به عربی می نوشتید متشکرم یا به ژاپنی همین کلمه را می نوشتید ، کریستالهای آب تحت تاثیر انرژی مثبت اشکال منظم و زیبایی پیدا می کردند.

شهادت آب ؛ ترویج خرافه به سبک ژاپنی یا علمی ناشناخته! - تکراتو

هشدار ؛ انرژی کلمات :

حال تصورش را بکنید که روزانه چه مقدار آب را می نوشیم .آب هایی که در معرض چه افکار ، احساسات ، کلمات آدم های اطرافشان بوده اند ، و حالا ما داریم این آب را به امید رفع تشنگی می نوشیم . آیا اگر این آب در معرض احساسات منفی بوده است .مثلا در یخچال خانه ای بوده است که مدام در آن دعوا ، فحش و دشنام و حرفهای زشت ، غیبت و هزاران رفتار منفی قرار داشته است .و حال ما مثل این است که در حال خوردن یک لیوان سم هستیم . یک لیوان مواد زائد و مضری که می خوریم و خودمان هم نمی دانیم که چه ضربه های خطرناکی را به تک  تک اعضای بدن خود از قلب گرفته تا مغز ، ریه ، خون و ….. وارد می کنیم ، بدون آنکه حتی خودمان هم اطلاع داشته باشیم.حالا شاید پاسخ این سئوال را بتوانیم کمی درک کنیم که چرا در جهان کنونی تا این اندازه ، بیماری ها ، مرگ و میرها و سکته ها بیشتر از قدیم در میان انسان ها رخ می دهد .مردم همان مردم هستند ولی نگاهی کوتاه به تکنولوژی و سهولت ارتباط میان آدم ها که حرف زدن ، انتقال افکار ، احساسات و کلمات تا چه اندازه راحتتر شده است ، و بالطبع انتقال انرژی مثبت یا منفی نیز تا چه اندازه راحت شده است.

دکتر ماسارو ایموتو بر این باور است که ، آبهایی که در مسیر شهرها یا روستاها ، جاری هستند و از شهرهای مختلف عبور می کنند به دلیل آنکه مورد تهاجم انرژی ، کلماتی که مردمان آن شهر ها یا روستاها بکار می برند ، یا افکار و باورهای غلط و اشتباهی که دارند و به این آب ها تاثیر می گذارند ، موجب می شود که  شکل مولکولی این آبها بسیار زشت و نامنتظم بشوند. همچنین آبهایی که راکد هستند نیز، به دلیل راکد بودن زشت می‌شوند زیرا راکد بودن آب نیز خطر در معرض انرژی کلام ، افکار ، باور و رفتار و احساسات مردم قرار گرفتن را بیشتر می نماید، چرا که هستی با رکود مخالف است، آبهایی که جاری هستند و از بین شهرها عبور می‌کنند به دلیل طیف غالب افکار منفی در شهرها واکنش منفی از خود نشان می‌دهند و به همین منظور ابتدا آب دریاچه‌ای به نام بیواکو را مورد آزمایش قرار داد. این دریاچه بزرگترین دریاچه در مرکز ژاپن است.

وی می‌گوید چون آب دریاچه ساکن است و حرکتی ندارد، همین رکود باعث شده که مولکول‌های آب زشت شوند. ایموتو سپس آب سد فوجی‌وارا را مورد آزمایش قرار داد. شکل این بلورها همچون تصویر قبل نیست اما همچون آن نازیبا هستند .یعنی در جهان هستی و دنیایی که زندگی می کنید همه مخلوقاتی که دارای هدف و آرزویی هستند و بسوی آن در حال حرکتند ، این آرزو و این رویا باعث زیبا شدن و قوی شدن آنها می شود .از قطره آب گرفته تا انسان ها و تا بزرگترین اجرام آسمانی ، این حرکت است که باعث زیبایی درونی و بیرونی آنها می شود .

شما نگاه کنید . مردم آب های جاری یک رودخانه را که در حرکتند ، بیشتر دوست می دارند تاآب های راکت و ساکن پشت یک سد که بدون حرکتند.

آزمایش بعدی از رودخانه‌ای به نام یودو در ژاپن انجام گرفت که به خلیج اوزاکا می‌ریزد. این رودخانه از میان بیشتر شهرهای اصلی در کاسایی می‌گذرد .

ایموتو می‌گوید به دلیل این که این آب از میان شهرها عبور می‌کند شکل مولکولی این آب به صورت تغییر کرده است . وی به این نتیجه رسیده‌است که آب‌هایی که تازه از چشمه‌ها و دل کوه بیرون می‌آیند، به دلیل این که هنوز در معرض افکار منفی مردم قرار نگرفته‌اند ساختار مولکولی زیبایی به خود می‌گیرند

.
آزمایش بعدی وی بر روی آب رودخانه‌ای به نام شیمانتو است. البته درست زمانی که سرچشمه این رودخانه از کوه بیرون آمده است .

تصویر بعدی آب سرچشمه‌ رودخانه‌ای در ژاپن به نام سایجو است .

و اینک تصویری از کریستال آب‌های قطب جنوب که در محیط طبیعی و دور از بشر قرار داشته اند .

به اعتقاد دکتر ماسارو ایموتو به دلیل این که این آب از میان شهرها عبور می‌کند شکل مولکولی این آب به صورت تغییر کرده است. ایموتو به این نتیجه رسیده‌است که آب‌هایی که تازه از چشمه‌ها و دل کوه بیرون می‌آیند، به دلیل این که هنوز در معرض افکار منفی مردم قرار نگرفته‌اند ساختار مولکولی زیبایی به خود می‌گیرند. ایموتو آزمایش های خود را فقط در ژاپن انجام نداد. وی به فرانسه رفت و آب سرچشمه رودخانه «لوردز» را آزمایش کرد. وی سپس آب دریاچه‌ای در برزیل را آزمایش کرد. ایموتو متوجه شد شکل های حاصل از آب‌هایی که در شهرها مورد مصرف قرار می‌گیرند به شدت بی‌قواره و زشت هستند. نمونه‌ای از این آب :

آقای ایموتو معتقد است که دعا بلافاصله بر روی مولکول‌های آب اثر می‌گذارد. وی به این نتیجه رسیده است که دعا همه چیز را زیبا می‌کند و یکی از اینها آب است . وی برای آن که تأثیر دعا را بر روی آب آزمایش کند از عدهایی خواست در کنار سد فوجی وارا بایستند و دعا بخوانند و آب را قبل و بعد از دعا آزمایش کردند .

تصاویر قبل از دعا / تصاویر بعد از دعا

وی سپس آب دریاچه‌ای در برزیل را آزمایش کرد.

دریاچه برزیل بعد از دعا

دكتر ماسارو ايموتو محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد كه مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند. نظريه اين محقق ژاپني كه تاكنون. - ppt download

ایموتو همچنین معتقد است که کلمات دعا از راه دور هم می تواند موثر باشد . او برای اثبات گفته اش یک آزمایش به این طریق انجام داد که از ۵۰۰ نفر از اساتید معنوی خواست  تا در یک روز معین و مشخص و یک در ساعت خاص ، از راه دور  برای لیوان آبی که روی میزش  گذاشته بود دعا کنند.نتیجه بسیار حیرت انگیز بود .تصویر زیر مربوط به همان لیوان آب لوله کشی، البته  بعد از انجام عمل دعا خواندن توسط آن ۵۰۰ نفری از آن اساتید معنوی که با آنها هماهنگ شده بود که سر زمان و ساعت خاصی برای آن لیوان آب دعا بخوانند.

همچنین دکتر ایموتو بر این باور است که چنانچه کسانیکه دعا می خوانند از خلوص نیت برخوردار باشند ،  خلوص نیت آنها در دعا خیلی خیلی بیشتر از تاثیر زمانی که یک دعای معمولی بر مولکولهای آب خوانده می شد تاثیرگذار است. یعنی از میان کسانیکه دعا می خواندند ، آنهایی که خالصانه تر دعا می‌خواندند، شکل آب زیباتر می‌شد. به همین دلیل وی به این نتیجه رسید که اگر در دعاهای گروهی ، عده‌ای وجود داشته  باشند که افکار آنها منفی باشند تأثیر مثبت دعاهای ان دسته دوم را از بین می‌روند.

یکی دیگر از آزمایشاتی ماسارو ایموتو انجام داد این بود مه ، او این دفعه  تصمیم گرفت ببیند، موسیقی چه اثراتی بر شکل‌گیری ساختار آب دارد. او آب مقطر را ساعت‌ها بین دو نفر که در حال صحبت کردن بودند، قرار داد و سپس از کریستال‌های آن آب، پس از انجماد،‌ عکسبرداری کرد. وی سپس تأثیر موسیقی‌های مختلف را بر روی آب آزمایش کرد و با نتایج جالبی مواجه شد که تصاویر آنها را می‌بینید .

تأثیر موسیقی پاستورال از بتهوون بر روی آب

آهنگ هوا برای ردیف جی از باخ

تاثیر یک سمفونی موزارت

وی سپس برای آب مورد آزمایش موسیقی هوی‌متال پخش کرد که تصویر زیر نتیجه این آزمایش است .همانطور که می دانید این نوع موسیقی ، خیلی خشن و پر سرو صدا است .به همین دلیل است که دارای انرژی منفی می باشد.

در شکل بالا به راحتی مشخص است که کریستال‌های آب کاملا تخریب شده است. وی سپس این آزمایش را بر روی موسیقی‌های سنتی کشورهای مختلف انجام دادهمانطور که می دانید موسیقی سنتی در هر کشوری ، با توجه به آنکه دارای محتوای فرهنگی بوده و سعی در ایجاد هنجارهای اجتماعی و آرامش در اجتماعی آن کشور است ، به همین دلیل دارای انرژی مثبت می باشد ، که تاثیر آن را در شکل زیر می توان متوجه شد.

تأثیر موسیقی سنتی بودایی / تأثیر رقص سنتی کاواچی در ژاپن

آقای ایموتو معتقد است نه تنها افکار و رفتار ما، بلکه نوشته‌های ما بر مولکول‌های آب تأثیر گذارند. به همین منظور آب را در ظرف شیشه‌ای ریخت و بر روی کاغذ عبارات مختلفی را نوشت و بر روی ظرف آب چسباند. وی عبارات مختلفی از قبیل اسامی شخصیت‌های خوب و بد و عبارات زشت و زیبا را امتحان کرد. سپس آب درون بطری را آزمایش می‌کرد که نتایج زیر نمونه‌ای از آزمایش‌های وی است .

با برچسب نوشته شادمانی / با برچسب نوشته‌ آدولف هیتلر

با برچسب عشق بین زن و شوهر / با برچسب مادر

وی نتیجه گرفت که اگر به زبان‌های مختلف با آب برخورد شود، همه کلمات زیبا به همه زبان‌های دنیا نتیجه مثبت و همه کلمات زشت به همه زبان‌های دنیا بر روی آب نتیجه منفی می‌گذارند.

با برچسب های متشکرم و به زبان ژاپنی هاری گاتو

ایموتو متوجه شد که عبارات امری تأثیر منفی بر روی آب می‌گذارند. به همین منظور بر روی ظرف آب نوشت .

با برچسب حالم را بهم میزنی / با برچسب خودت را دوست داشته باش

وی سپس کلمه عشق و قدردانی را در کنار هم بر روی ظرف آب چسباند وی می‌گوید کلمات زیبا یک واکنش زیبا نشان می‌دهند، اما اگر کلمات زیبا را در کنار هم قرار دهیم واکنش زیباتری نشان داده خواهد شد و همچنین متوجه شد که اگر آب را نزدیک گل‌های معطر کنیم مولکول‌های آب سعی می‌کنند که خود را شبیه به آن گل کنند.

و وقتی روی بطری آب نوشتن عشق به خانواده مشاهده کردن آب بخوبی درک می کند که خانواده از سه رکن پدر . مادر و فرزند تشکیل شده و آنرا با سه بلور منطبق بر هم نشان میدهد که در شکل زیر مشاهده می کنید .

پرفسور ایموتو به این نتیجه رسید که همه ساختارهای زیبایی که آب در مقابل مثبت‌ها از خود نشان می‌دهد، به صورت شش ضلعی هستند. آب به صورتی زنده و تأثیرپذیر به هر یک از احساسات و اندیشه‌هایمان پاسخ می‌دهد. کاملا روشن است که آب به آسانی، ارتعاشات و انرژی محیطش را به خود می‌گیرد و جذب می‌کند؛ خواه آلوده، سمی یا راکد و کهنه باشد. کار غیرعادی ایموتو ، نمایشی پرهیبت است و ابزاری قدرتمند که می‌تواند، درک ما را از خودمان و جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، برای همیشه تغییر دهد. هم‌اکنون مدرک قوی و محکمی داریم که می‌توانیم به طور مثبت، خود و سیاره خود را با انتخاب افکاری که برای اندیشیدن برمی‌گزینیم و راه‌هایی که این افکار را به فعلیت می‌رساند درمان نموده تغییر شکل دهیم و با انتقال انرژی مثبت به آب و دیگر اجزاء جهان و تاثیر متقابل آنان بر روی ما برکت را در جهان بیرون و درون جاری گردانیم .
و اما در مهم ترین بخش تحقیقات دکتر ایموتو که به دین اسلام مربوط میشود ، او بعد از نوشتن جمله بسم الله الرحمن الرحیم بر روی بطری آب گفت ” من اطلاعات زیادی در باره اسلام ندارم اما از زمانی که این بلور را دیدم در مورد اسلام کنجکاو شده ام “

به همین خاطر و به دلیل علاقمندی اش به اسلام از زمانی که شکل بسیار منتظم و زیبای مولکولی که از جمله بسم الله الرحمن الرحیم شروع شد ، او برای ادامه مطالعات و تحقیقات خود  شیشه آب را بر روی عکس کعبه قرار دادند و بعد از مشاهده تصاویر کریستال های آب دکتر ایموتو اعلام کرد که : بلور بدست آمده شباهت فوق تصوری با تصویری که به آن نشان دادیم داشت و آنچنان فضای تصویر را منعکس میکرد و باز تاب مشابهی از جو آنجا را القاء می کند که مرا دچار بهت و هراس کرد .و این همان موضوعی ست که در قانون جذب 5 بعدی بارها و بارها متذکر شده ایم که خداوند خالق و خداوند طراحی در همه کائنات ئ هستی از یک طرح استفاده کرد ه است .و این موضوع براحتی در این آزمایش قابل درک است .

و زمانی که از آب زمزم نمونه گیری می کنند . پرفسور ایموتو پس از دیدن تصویر آن گفت : این آب معجزه آسا که از دل بیابان می جوشید در هر با آزمایش ( چندین بار آزمایش تکرار شد و نتیجه یکسان بود که این تقریبا در دنیا بی نظیر بود ) بلورهایی تقریبا منطبق بر هم تشکیل داد و از خود می پرسیم چرا ؟؟؟؟

مربوط به آب زمزم

و این عکس مربوط است به پخش قرآن به همان شیوه معمول دارای شکلی حیرت انگیز و بسیار سمبلیک داشت که در زیر مشاهده می کنید .

حال شاید متوجه شویم که ، چرا در دین و فرهنگ ما مسلمان می گویند که ، زنان باردار سعی کنند که تا انجایی که می توانند در دوران حاملگی خود قرآن گوش دهند.زیرا همانطور که می دانید ، یک جنین تا قبل از تولد هنوز بیشتر اعضاء و اندام های او مخصوا قسمت هایی مثل مغز و اعصاب که بسیار حساس می باشند ، هنور خیلی شکل نگرفته اند و بقول معروف هنوز آبکی و نرم هستند .یا به عبارت دیگر هنوز بخش عمده ای از این اندام ها از آب تشکیل شده است.حال ببینید که شنیده شدن کلماتی مثبت در قالب مفهومی به اسم قرآن توسط یک نوازد چه تاثیری بر روی شکل گیری مولکولها و سلول های این نوزاد می تواند داشته باشد . و فکرش را بکنید وقتی سلولهای اندامی مثلا مثل مغز در بهترین حالت خودش ، وقتی اتفاق بیفتد ، این نوزاد تا چه اندازه باهوش تر و خلاق تر خواهد بود .

جالب اینجاست که این دانشمند ژاپنی ، یعنی آقای ماسارو ایموتو در حال حاضر مشغول تحقیقات خود بر روی موضوعاتی که در اسلام در این زمینه ارائه شده است  و تأثیر مفاهیم اسلامی بر روی آب می باشد. وی بر روی پروژه‌ای فعالیت‌ تحقیق کرد که بر اساس 99 نام خدا، 99 تصویر از آب را جمع‌آوری می‌کند. این هم نقل قول مستقیم مطلبی از سایت آقای ماسارو ایموتو در همین زمینه

::

این پروژه مطابق آموزه های دینی ما و کتاب آسمانی امان ، تحت عنوان آزمایش   “99 نام خداوند” نامگذاری شده و استارت خورد. که دراین آزمایش قرار است ، این موضوع مورد آزمایش قرار بگیرد که کریستالهای آب این بار در مقابل هر یک از اسماء الهی چه تغییراتی به خود خواهند داد.

آزمایش تاثیرپذیری اجسام تحت کلمات در موسسه آموزشی آریال:

حال متوجه می شویم که راز توصیه هایی که پروردگار ، پیامبران و ائمه و معصومین در مورد دعا کردن چیست ؟

۸ دعای مخصوص به ساحت مقدس امام زمان (عج)

و چرا تا این اندازه به دعا کردن سفارش شده ایم.

زیرا دعا :

حاوی کلماتی نورانی و پاک است که انسان در شرایطی روحی و معنوی آنرا بزبان می آورد. و از طرفی شما کلمات دعا را برای مخاطبی بکار می برید که در آن حالت سرتاپا مملو از خلوص نیت و پاکی قلب و با خضوع و خشوع آن کلمات را بکار می برید.یعنی تمام شرایط و حالت هایی که می تواند روی مولکول های آبی که در تک تک مخلوقات خداوندی جاریست

حال شاید با اولین مولفه مدل 5 بعدی ( مدل الماسی ) قانون جذب، و پرتکرار ترین مولفه ای که هر روز ، هر ساعت ، و هر دقیقه و ثانیه در حال استفاده و بکار بردن آن ها هستیم ،آشنا شدید.

شاید الان کمی در خصوص فلسفه و منطق (البته با دیدگاه دنیوی و مادی ) غیبت کردن که حاوی کلماتی با احساسی منفی ، و با نیتی منفی بکار می رود ، می شوید.

بنابراین از امروی به بعد هر جا و هر زمان که احساس کردید در حال استفاده از کلماتی منفی تحت هر عنوانی هستید، سریعا به خود یادآور شوید که من نمی خواهم تحت تاثیر منفی کلمات منفی خود قرار گرفته و نمی خواهم جسم و روح و روان و فکر و اندیشه و از آن مهمتر دین و دنیای فیزیکی خود را با این کلمات منفی تخریب نمایم.


به امید آن روز که هر روز با بکار بردن کلمات و جملاتی زیبا ، دلنشین و الهی دل یک عزیز ، یک هموطن و یک مومن را نرم نموده و از انرژی مثبت آن کلمات نیز خودتان هم بتوانید لذت ببرید و رخدادها و اتفاقاتی مهم که از جنس نور و آرزوها و رویاهایتان هستند را جذب زندگی خودتان نمایید.به امید خدا

دیدگاهتان را بنویسید