علاقمندان در این دوره  در کنار استاد دوره دکتر فرشید قنبرپور هستند و با استفاده از فایل های تصویری خود استاد و فایل های آموزشی پاورپوینتی و همچنین فایل های صوتی و کتابچه های تمرین هر یک از این ماه های مسیر آموزشی را در کنار شما بوده و شما تبدیل به یک استاد  آن هم بصورت علمی و عملی بشوید .
نه اینکه صرفا دانسته هایی تئوری و تکراری به شما منتقل شود.21 سال سابقه مشاوره و آموزش و تدریس در دانشگاه ها و سازمان و شرکت ها و موسسات و مربیگری مدیران عامل شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی و انسان های موفق ما را مجهز به کوله باری از تجربیات مطمئن و ارزشمند نموده که در کنار تحصیلات آکادمیک و همکاری با موسسات علمی مرتبط  حوزه قانون جذب ما را به این درجه از اطمینان رسانیده است که عنوان موسسه خود را بگذاریم اولین موسسه تضمینی موفقیت در ایران

همراهی شما تا پایان مسیر موفقیت و همجواری با شما تا لحظه تحقق رویاهایتان افتخار و برند ماست .

حضور خود را در دوره قانون جذب الماسی نقطه عطف مسیر زندگی خود بدانید .

منتظر حضور سبزتان هستیم

جهت دریافت و دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

 

چگونه با کمک افکار ، آرزوها و رویاهای خود را محقق سازیم ؟

ما اینجا هستیم تا در دوره قانون جذب الماسی  و در این صفحه به شما یاد دهیم که چگونه انسانهای موفق جهان توانسته اند انرژی های موجود در افکار خود را بکار بگیرند و تمامی اهداف آرزوها و رویاهای خود را خلق نمایند

پس صبور باشید و با ما در این دوره جادویی همراه باشید.

 

نقشه راه قانون جذب الماسی در ضلع  افکار

 

نقشه راه بعد افکار

 

دوست عزیز سلام !

این بخش جزء دوره : قانون جذب الماسی  می باشد

جهت دانلود آن تهیه دوره الزامیست

لطفا برای تهیه دوره اقدام بفرمایید

قوانین جهانی افکار

( رایگان )

چگونه در مورد فکر کردن خود فکر کنیم ؟
( رایگان )

آیا میخواهید قانون جذب را به صورت علمی و عملی آموزش ببینید و تبدیل به یک متخصص قانون جذب شوید ؟

سورپرایز برای شما عزیزان علاقه مند به قانون جذب

دوره قانون جذب الماسی با 15% تخفیف به مدت محدود

فرصتی بی تکرار و تصمیمی تحول ساز

 

اتفاقات زندگی ما (سرنوشت ما ) چگونه رخ می دهند ؟

زندگی یعنی اسکواش :

یکی از پارادایم های فکری که اگر تعریف آن برای ما مشخص بشود ، تقریبا 90% تصمیم های زندگی ما و نگاه به زندگی و بالطبع کیفیت زندگی ما را مشخص می نماید ، همین تشریح این موضوع است که اتفاقات ما از کجا نشات می گیرند . و یا بطور اساسی دلایل اصلی رخدادهای زندگی ما چه چیزهایی هستند.

زیرا هستند عده ای که فکر می کنند دلیل اصلی کیفیت زندگیشان این است که آنها در فلان کشور زندگی نمی کنند.یا دلیلش این است که پدر و مادرشان ، تحصیلات دانشگاهی ندارند.یا مثلا فکر می کنند که بخاطر مشکلات جامعه یا تحریم ها یا هزاران دلیل بیرونی دیگر می دانند . اما آنچه حقیقت محض است این است که ، دلیل اصلی همه رخدادهای زندگی ما از درون خود ما است .

بقول مولانا : بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست .

یعنی هر اتفاقی که می افتد از درون خود ما است که نشات می گیرد . نمی خواهیم و اصلا قصدش هم نداریم که خیلی عارفانه حرف بزنیم . بلکه خیلی ساده و خیلی عامیانه می گوییم که ، ما نتیجه آن ارتعاشاتی هستیم که هر لحظه در حال ارسال به این جهان هستی هستیم .در واقع زندگی ما همانند باز اسکواش است .( اسکواش یک بازی ظاهرا تک نفره است که شخص با دیوار بازی می کند .در واقع این بازی دو نفره است ، ولی نفر دوم دیواری است که روبروی شما هست و شما با ضربه به یک توپ آنرا به سمت دیوار روبرویتان شوت می کنید و دیوار نیز آنرا بسوی شما برمی گرداند.

هرچقدر شما توپ را شدیدتر شوت کنید ، دیوار نیز آنرا شدیدتر بسوی شما برمی گرداند.وقتی شما زاویه پرتاب توپ را عوض می نمایید ، دیوار هم زاویه برگرداندن توپ را تغییر می دهد . جالبی کار اینجاست که این دیوار تا زمانی با شما بازی را ادامه می دهد که شما بازی را دنبال می کنید . و زمان که شما خسته شوید و دست از بازی بکشید ، دیوار هم دست از بازی می کشد .

آیا این سبک و این جزئیات جهان هستی ما را یاد شعر زیبای شاعر بلند مرتبه نمی اندازد که :

این جهان کوه است و فعل ما ندا   سوی ما آید نداها را صدا

اما شاید این سئوال پیش بیاید که ما چه چیزهایی را به این جهان می فرستیم ؟ ما چه چیزهایی را به این کائنات را به سمت او ساطع می نماییم؟پاسخ فقط یک چیز است و آن کلمه فرکانس یا همان ارتعاش است .

قانون فرکانس و تعامل انرژی با جهان هستی :

بسیاری از انسان ها ، نمی دانند که همه اتفاقات و همه رخدادهایی که ما در زندگی خود تجربه می کنیم ، نتیجه فرکانس هایی ست که ما به این جهان هستی و کائنات فرستاده ایم است .و بقول خداوند بواسطه بما قدمت ایدیهم است. یعنی اینکه مثلا امروز برای شما فرصتی پیش می آید و یا پیشنهادی به شما می شود که زندگی شما را از این رو به آن روی می کند .و یا حتی اتفاقات منفی یا ناخوشایند هم بر همین قانون هستند .یعنی همه آنها نتایج ارتعاشات و فرکانس هایی هستند که ما از قبل به این کائنات با 5 کانال ارسال ارتعاشات یعنی کلام ، افکار ، باور ، رفتار(اقدام) ، احساس ، می باشد.

یعنی فرکانس هایی که هر یک از ما انسان ها در قالب این 5 نوع به جهان هستی می فرستیم ، در واقع در حال خلق اتفاقات و رخدادهای زندگی ما هستند.

شما ببینید انسان هایی که بیشتر در مورد تصادف فکر می کنند.مرتب با خودشان اینطور فکر می کنند که حالا که دارم می روم مسافرت نکنه در راه تصادفی برایم پیش بیاید !!! نکنه من قوانین رانندگی را رعایت بکنم ولی یک راننده دیگر بیاید و با من تصادف بکند!!! نکنه باران بیاید و جاده لغزنده بشود !!! نکنه ! نکنه ! نکنه ! و هزاران فکر منفی دیگر در مورد تصادف ، همه این ها باعث می شود که اینطور فکر کردن های منفی ، یا بهتر بگوییم اینگونه ارسال ارتعاشات منفی به کائنات باعث می شود که این تیپ آدم ها همیشه بیشتر از سایرین در زندگی خود تصادفات داشته باشند. من مطمئن هستم که این حرفها برای همه شما آشنا هستند.

همه شما آدم هایی را دیده اید که مرتبا در حال صحبت کردن از بیماری هایاشن هستند .یا مریضی های خود یا بیماری های دیگران و فامیل هایشان دارند حرف می زنند.شاید خود این آدم ها هم ندانند که در حال جذب بیماری و مرض ها به سمت زندگی خود با همین ارتعاشات کلام خود هستند.به همین دلیل است آدم هایی که بیشتر از بیماری حرف می زنند (بیشتر انرژی منفی در خصوص بیماری به کائنات ارسال می کنند ) ، بیشتر مریض می شوند و بیشتر مریض هستند. و جالبی کار این است که این آدم ها همین مریض شدن هایشان را اثبات حرفهایشان می دانند.

جملاتی از این دست را از این آدم ها زیاد شنیده اید :

  • من مطمئن هستم که این آب و هوا به من نمی سازد .من حتما مریض می شوم.
  • من همیشه یا بیمار نمی شوم یا اگر هم بشوم دیگه خوب نمی شوم.
  • ما فامیلی اینجور هستیم که همیشه اول زمستان یک سرما خوردگی سفت و سختی بخوریم
  • ما ژنتیکی اینطور هستیم که همیشه مریض هستیم.
  • و هزارن کلام منفی دیگر

بنابراین مجددا تکرار می کنیم که بقول خود خداوند  ما  هر اتفاقی که در زندگی ما می افتد بواسطه کارهایی که خودمان از پیش می فرستیم ،بواسطه کارهایی ست که خودمان از قبل فرستاده ایم.

بما قدمت ایدیهم ،بما کسبت ایدیهم ، بما کانو یعملون :.

یعنی همیشه خداوند به ما یادآوری کرده است که کارهای شما به دلیل ، آنچه از پیش فرستاده اید ، آنچه بدست آورده اید ، آنچه انجام داده اید

سیستم جهان  همیشه و  همواره نتیجه اعمال , رفتار خود ما را به ما بر میگرداند.

ما با باورها و افکارمان ، کلماتی که به زبان می آوریم و یا احساساتی را که هر لحظه تجربه می نماییم ،  هر لحظه داریم فرکانسهای خود را  به جهان  می فرستیم و طبق قانون، هر شخص با توجه به اعمال،افکار،و باورهای ارسالی خودش  موقعیتها و شرایط ، پیشنهادات و ارتباطات و شانس هایی را وارد زندگی خود خواهد کرد و زندگیش را خودش خلق خواهد کرد…..در واقع ما فرکانسهایمان رو از پیش می فرستیم و  آن ارتعاشات و فرکانس ها ، فرکانسهای مشابه خود را  جذب  زندگی ما کرده و به شکل اتفاقات و افراد و …وارد زندگی ما می شوند…

حالا متوجه شدیم که ما چطور هر روز و هر لحظه در حال احداث و خلق زندگی خود هستیم .اگر هنوز هدیه خود را دریافت نکردید از طریق لینک زیر اقدام کنید

این فایل برای مدتی محدود بصورت رایگان قابل استفاده می باشد . در صورت تمایل آنرا بر روی سیستم خود ذخیره نمایید

 

slider3
futureImage 85 1 نگین الماس و خواص آن

دیدگاهتان را بنویسید