دوره تضمینی بیزینس کوچینگ در اصفهان

برای شما اصفهانی ها عزیز و جان که همیشه اهل یادگیری و آموزش هستید و زبان زد خاص و عام دوره ای آماده کرده ایم تحت عنوان بیزینس کوچینگ که با همراهی بنده یعنی دکتر فرشید قنبرپور 100% اهداف و رویاهای خودتان را خلق میکنید و من تا پایان مسیر موفقیت شما در کنارتان هستم.

ویژگی های دوره بیزینس کوچینگ اصفهان دکتر قنبرپور

خلق اهداف و رویاهای شما

تکنیک موفقیت تضمینی HVP

دکتر قنبرپور کنار شماست

موفقیت تضمینی

برگزاری بیست و دومین دوره بیزینس کوچینگ در اصفهان

بیزینس کوچینگ اصفهان

معرفی دوره بیزینس کوچینگ اصفهان خصوصی 1403

بهترین متد HVP برای رسیدن به اهداف و رویاهای شما

 • بیزینس پولساز خود را راه اندازی میکنید
 • افزایش درآمد پایدار
 • تغییر سبک زندگی یکبار برای همیشه
 • ارتباط مستقیم با مربی یا کوچ coach
 • جدیدترین آموزش های روز دنیا 
 • زیر نظر مستقیم مربی
 • به یک بیزینس من یا بیزینس وومن حرفه ای تبدیل میشوید
 • موفقیت تضمینی با کوچینگ فردی و قانون جذب 5 بعدی

تعهدات ما در دوره بیزینس کوچینگ اصفهان

لایف کوچ اصفهان (Life coaching):

 لایف کوچینگ به افراد کمک می کند تا مسیر و رسالت زندگی خود را بیابند و در راستای اهداف خود گام بردارند.

این نوع کوچینگ که کوچینگ زندگی نیز نامیده می شود عمدتاً بر روی فرد تمرکز دارد و می خواهد افراد را از آنچه هستند، به آن چیزی تبدیل کند که می خواهند باشند. این مدل کوچینگ می تواند برای افرادی که در موارد زیر به کمک نیاز دارند، بسیار مفید باشد:

سرفصل های لایف کوچینگ اصفهان : 

 • شناسایی اهداف و نحوه دست یابی به آنها
 • خودشناسی و رسیدن به خودباوری و کشف استعدادها و توانایی های خود
 • برقراری روابط تأثیرگذار و انجام تغییرات بزرگ در زندگی
 • رسیدن به تعادل میان زندگی کاری و شخصی
 • دست یابی به وضوح در زندگی (حذف آشفتگی های ذهنی) با کشف مسیر درست

بیزینس کوچینگ اصفهان (Business coaching): 

کوچینگ کسب و کار اصفهان ريال یکی دیگر از انواع کوچینگ بوده و تمرکز آن روی کمک به کارآفرینان و صاحبان کسب و کار بزرگ و کوچک است. بیزینس کوچینگ برای رشد و پیشرفت همه کسب و کارها چه در دنیای حقیقی و چه در دنیای مجازی به شدت لازم است.

کار با یک بیزینس کوچ سرمایه گذاری بزرگی است. چرا؟ چون او کسب و کار شما را از جای کنونی که در آن قرار دارید، به جایی که می خواهید برسید، هدایت می کند. کمک گرفتن از یک کوچ کسب و کار روند پیشرفت هر نوع کسب و کاری را تسریع می کند، فرقی هم ندارد کسب و کارها چقدر بزرگ، کوچک یا نوپا باشند.

مزایای بیزینس کوچینگ اصفهان عبارتند از:

 • بازتاب و بهبود چشم انداز تجاری و تعیین یک مسیر استراتژیک
 • شناسایی و پیاده سازی فرصت های موفقیت آمیز کسب و کارها
 • ارائه درک عمیقی از توانمندی‌ها و نقاط قابل بهبود صاحبان کسب و کارها
 • استخدام بهترین و مناسب ترین افراد و تربیت کارمندانی مسئولیت پذیر، پاسخگو و با بهره وری بالا
 • ارتقای مهارت های رهبری صاحبان کسب و کارها
 • شناسایی و حذف باورهای محدود کننده

یک مربی یا کوچ حرفه ای چه ویژگی هایی دارد : 

 • تخصص او در بهبود عملکرد افراد است یعنی می تواند به افراد کمک کند تا توانایی خود را برای انجام کاری افزایش دهند.
 • کمک کردن برای دستیابی به بهترین چیزی که افراد می توانند در اختیار خودشان قرار دهند.
 • یک ارتباط دهنده، محرک و معتمد باشد.
 • افراد را به چالش کشیده و همزمان از آنها پشتیبانی کند.

 برای دریافت مشاوره شغلی رایگان در اصفهان با ما همین الان تماس بگیرید

افتخار میکنیم در خدمت شما اصفهانی های عزیز باشیم

photo 2023 07 09 11 17 35

رسالت و اهداف موسسه تضمینی موفقیت آریال

موسسه توسعه اندیشه های نوین سهند ( آریال) حسب تجربه بسیار بالا و رضایت مشتریان گذشته خود در دوره های آموزشی و مشاوره های حضوری و تلفنی همچنین با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده، با مدیریت استاد فرشید قنبرپور ، کسی که در عمل ثابت کرده است با وجود همه محدودیت‌های ظاهری که آدم‌ها معمولا آنها را برای پیشرفت نکردنشان بهانه می‌کنند، به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کرد با تعهد و مسئولیتی زبان زد تا آخرین لحظه تحقق اهداف شما در کنار شما باقی خواهد ماند و پاسخگوی همه سئوالات و ابهامات ذهنی شما خواهد بود..

موسسه توسعه اندیشه های نوین سهند ( آریال)  با مدیریت استاد فرشید قنبرپور (مبتکر و طراح  HVP-T )اهداف ذیل را برای شما دنبال می نماید :

 • چگونه در شغل فعلی خود در سازمان و شرکتی که استخدام شده ایم ترقی نماییم ؟
 • چگونه برای خود بیزینس و کسب و کاری را راه اندازی نماییم ؟
 • چگونه دانش و مهارت های گذشته خود را برای رسیدن به اهدف جدید خود مدیریت کنیم ؟
 • مدیریت دانش های فردی را به شما دوستان آموزش خواهد داد.
 • مدیریت دانش را در سازمان ها آموزش خواهد داد.
 • هرگونه دوره آموزشی / همایش / سمینار که در راستای تحقق اهدف خود نیاز دارید برای شما دوستان برگزار خواهد نمود
 • کمک به دوستان و علاقمندان به موفقیت در طراحی نقشه راه موفقیت و هدفگذاری مسیر تا رسیدن به هدف نهایی و تحقق واقعی رویاهای شخصی و سازمانی شما عزیزان

چرا موسسه تضمینی موفقیت آریال را انتخاب کنم

سوالات متداول آریال

موسسه آموزشی آریال، موسسه ای است که در کنار دوره های آموزشی که برای شما دوستان و عزیزان طراحی نموده است . شما می توانید براحتی با استاد و مدرس باتجربه این دوره ها یعنی دکتر فرشید قنبرپور ارتباط تلفنی یا حضوری برقرار نمایید و نه تنها مشکلات خودتان را حل نمایید بلکه برای ادامه مراحل موفقیت های فردی یا سازمانی خودتان مشاوره و مشورت دریافت نمایید .
( برای رزرو و دریافت مشاوره حضوری یا غیر حضوری در این قسمت تماس با ما کلیک کنید )
شماره تماس جهت دریافت مشاوره و مشورت در هر یک از دروه های آموزشی
09912511586

جهت دریافت وقت مشاوره از دکتر فرشید قنبرپور می توانید با مدیریت برنامه های  09912511586 تماس گرفته ، که پس از اختصاص وقت مشاوره حضوری یا تلفنی (باری عزیزلن شهرستان و راه دور ) ، می توانند در زمان مقرر تماس گرفته و از مشاوره های دکتر استفاده فرمایید.

خیلی ها سوال بزرگ زندگیشان همین است که من نمی دانم برای چه کاری ساخته شده ام! چه در مشاغل سازمانی و در شرکت هایی که دارای یک سمت و پست سازمانی هستند و چه در بازار و در کارآفرینی خودشان .

به هر حال انسان های هوشمند پیش از آنکه در یک شغل خاص در یک شرکت یا سازمان به استخدام آن شرکت در بیایند یا اینکه در بازار شغلی را برای خود راه اندازی نمایند باید این سوال بزرگ و مهم ذهن خود را پاسخ دهند .

استاد قنبرپور با سالها تجربه مشاوره سازمانها و شرکت و بیزینس ها و کسب و کارهای آزاد در موسسه آریال برای پاسخ به این سوال بزرگ ذهنی شما از شما سه تست مهم مدیریتی و روانشناسی در این زمینه خواهد گرفت تا شما دوست عزیز قبل از هر اقدامی بدانید که برای چه کاری ساخته شده اید و در چه حوزه ای استعداد دارید و اساسا به چه مشاغلی علاقه درونی داشته و از همه مهمتر تیپ شخصیتی شما برای چه نوع کارهای سازگاری بیشتری دارد و بقول معروف در کل شما برای چه کاری ساخته شده اید.

همانطور که گفتیم برای مشخص شدن اینکه شما دوست عزیز در چه حوزه ای توانمند هستید باید یکسری تست و آزمون بدهید که در انتهای آن توانمندی های شما از ریز تا درشت مشخص خواهد شد .

شاید بپرسید که اینکه دیگه مشخص است هر کسی خودش می داند که در چه زمینه هایی توانایی دارد . که باید گفت این دقیقا یکی از چالش های انتخابی انسانهاست که خودشان هم دقیقا نمی دانند که در چه زمینه ای توانمند هستند!

مثل کسی که خودش فکر می کند در زمینه خوانندگی خیلی توانمند است و شروع به آواز خواندن می کند و این دیگران هستند که زیر لب غر می زنند که ایکاش یک کسی به او می گفت که این بابا در این زمینه استعداد و توانایی ندارد و بهتر است که سراغ کار دیگری برود .

در زمینه کشف علاقمندی ها نیز به همین شکل است . این موسسه با مدیریت و نظارت استاد فرشید قنبرپور بعد از اقدام به برگزاری تست و آزمون های مشخص علاقمندی های واقعی شما را برایتان مشخص خواهد نمود .

علت اهمیت این آزمون آن است که بسیار از علاقمندی های انسانها موقت و ظاهری بوده و صرفا به دلیل قرار گرفتن در یک محیط و شرایط خاص تصور می کنند که به این حوزه علاقمند هستند .ولی زمانی که از آن محیط بیرون می آیند متوجه می شوند که علاقه شان به آن موضوع کم رنگ شده و اساسا از بین رفته است .

بنابراین برای کسانی که می خواهند مسیر موفقیت خود را با اطمینان بیشتر بپیمایند توصیه می شود که حتما در این نوع آزمون ها و تست های استاندارد شرکت نموده و از مشاوره های آدم های خبره بهره ببرند.

برای کسانی که می خواهند مسیر موفقیت را با ضریب اطمینان بالاتری طی نمایند بعد از طراحی و کشف رسالت شخصی دوره های هدفگذاری حرفه ای طراحی شده است که شما تشخیص دهید که آیا در مسیر درستی گام بر می دارید یا نه .

باورهای انسان ها به قدری مهم و تعیین کننده در مسیر موفقیت هستند که بسیاری از اساتید موفقیت و مشاورین بر این باورند که اگر می خواهید به موفقیت برسید حتما حتما باید باورهای خود را باز مهندسی نموده و متناسب با آن هدف آنها را طرح ریزی مجدد نمایید .

اما باورها چیزی نیستند که یک شبه در ذهن آدم به وجود آمده باشند که بتوانیم یک شبه و بطور آنی آنها را تغییر دهیم! بنابراین برای تغییر آنها باید زیر نظر استادی خبره ابتدا با روش های خلق باور و زمان های تولید باور آشنا شده و از آن مهمتر با روش های تغییر باورها آشنایی کامل پیدا کرد . زیرا هیچ انسان موفقی را شما نمی توانید بیابید که باورهای او خراب و ضعیف باشند ولی او توانسته باشد به آرزوها و اهداف بزرگی دست پیدا کرده باشد.

این مورد نیز یکی دیگر از اشتباهات انسان هایی است که به دنبال موفقیت هستند .آنقدر مهم که خیلی ها صرفا به دلیل عدم آشنایی با این مقوله سالیان سال در حوزه ای مشغول هستند ولی وقتی از آنها سوال می پرسید که چقدر پیشرفت کرده اید یا اصلا چقدر زمان باقی مانده است که به فلان هدفشان دست پیدا کنند آنها هیچ اطلاعی ندارند .

البته اگر سالهای خیلی دور به دلیل این مشکل ناامید نشده باشند و از مسیر موفقیت عقب نشینی نکرده باشند.
اما استاد قنبرپور با ایجاد مایلستون های موفقیت شما را هر لحظه از نظر مسافتی و از نظر زمانی تا رسیدن به موفقیت و هدفتان اطلاع خواهد داد و همین موضوع باعث ایجاد انگیزه و امید برای ادامه مسیر شما خواهد شد .

این یکی از دغدغه های عزیزانی است که شاید تجربه مثبتی از بعضی از اساتید نداشته اند .ولی با افتخار اعلام می نماییم که حسب تاکیدات و اهمیت دادن شخص دکتر به عزیزانیکه بعد مسافت دارند ، کیفیت آموزش های های غیر حضوری نه تنها پایین تر نیست بلکه ، از کیفیت و شرایط دسترسی بیشتر به آموزش ها و همچنین شخص استاد قنبرپور نیز برخوردار می باشند

دیدگاهتان را بنویسید