اعتماد بنفس

ahzta6hizy1z

 

  1. یکی از جالب ترین و صریح ترین تعریف ها درمورد اعتماد بنفس این است: اعتمادبنفس به معنای اعتقاد داشتن یک فرد نسبت به توانایی های خودش است و در جای دیگر اینگونه می‌خوانیم که اعتماد بنفس، انتظار هایی است که یک فرد از عملکرد خود نسبت به توانایی هایش دارد. اما دیکشنری آنلاین روانشناسی اینگونه مینویسد: اعتمادبنفس رابه عنوان اعتماد فرد به توانایی ها،ظرفیت ها قضاوت های خود یا اعتماد فرد به اینکه او در آینده میتواند بر چالش های زندگی غلبه کرده و خواسته های روزانه خود را برآورده نماید و به آنچه که میخواهد دست یابد تعریف میکند.( بر گرفته از دیکشنری آنلاین روانشناسی )
 
نفس چیست؟ 19 تکنیک افزایش عزت نفس در بزرگسالان معرفی کتاب

ادامه دارد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://aryal.ir/?p=16476

تهران - پونک - سالن همایش طهران

دفتر برنامه آریال : 09912511586

info@aryal.ir

توجه :(لطفا حتما حتما دوستان علاقمند کوچینگ مطالعه فرمایند)

به اطلاع کلیه دوستان،علاقمندان و مشتاقان دوره کوچینگ ،دکتر قنبرپور می رساند:

با عنایت به آنکه تمامی دانش پژوهان دوره های کوچینگ ،مستقیما توسطه شخص ایشان آموزش داده می شوند

و کلیه عزیزان ،تا پایان دوره کوچینگ خود ،این امکان را دارند که با شماره شخصی جناب دکتر ،صحبت و مشاوره تلفنی داشته باشند.همچنین از آنجایی که کیفیت دوره های کوچینگ و نتایج برنامه ریزی شده برای این دوره،دغدغه اصلی مدیریت موسسه بوده ،جناب دکتر قنبرپور در هر نیم سال، فقط شش دانشجو را بعنوان متقاضی آموزش ،پذیرا هستند.

بنابراین از کلیه عزیزان درخواست می شوند ،چنانچه تحقیقات خود را در مورد این دوره انجام داده و به مرحله تصمیم گیری رسیده اند،بلافاصله ثبت نام خود را قطعی نمایند،تا به تجربه دوره های پیشین شرمنده دوستانیکه نمی توانند در دوره ثبت نام نمایند و به نیم سال بعدی موکول می شوند ،نشویم .